نایب رئیس مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید به شعور سیاسی مردم احترام بگذارند و واقعیات را بگویند.

فریده اولادقباد روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا تاکید کرد: آنها شعارهایی می دهند که با واقعیات منطبق نیست، این نامزدها باید اطلاعات درست و واقعی را در اختیار مردم قرار دهند.

وی تاکید کرد: مردم هم مسائلی را که این نامزدها مطرح می کنند تجزیه و تحلیل می کنند، برخی مواقع به شعور مردم توهین می شود، نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید از شعارهای پوپولیستی پرهیز کنند و اطلاعات درست بدهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید اطلاعات کاملی از برنامه و بودجه داشته باشند، خاطرنشان کرد: برخی از پرداخت یارانه بامبالغ بالا سخن می گویند من از آنان می پرسم که این منابع را می خواهند از کجا تامین کنند؟

وی همچنین در مورد تخریب های انجام شده در مناظره های انتخاباتی گفت: این خلاف اخلاق سیاسی است، نامزدها شخصیت های شاخص یک کشور هستند که معرفی می شوند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان تهران یادآور شد: مردم از آنان الگوپذیری دارند از این رو آنان باید الگوهای اخلاقی را رعایت کنند و در صحبت هایشان بی اخلاقی نکنند زیرا تاثیرگذاری آنان روی جامعه خصوصا قشر جوان بسیار زیاد است.