رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی گفت: رای دادن حق مردم است و باید آنها از حق خودشان استفاده کنند.

 

به گزارش برنا، «اشرف بروجردی» رییس ستاد زنان انتخابات روحانی در خصوص فعالیت ستادهای استانی و حضور حداکثری زنان گفت: خانم ها در عرصه انتخاباتی بسیار فعال هستند. آن ها در ساخت کلیپ و برقراری ارتباط با بخش‌های مختلف نقش موثری در این دوره دارند.

 

او ادامه داد: به مدت سه سال بر روی فعالیت هایمان کار کردیم و توانستیم با اقشار مختلف جامعه ارتباط خوبی بگیریم. در حال حاضر بیشترین دغدغه دکتر روحانی بازگرداندن اعتماد به جامعه و روحانیت است.

 

بروجردی با تاکید بر اینکه اعتماد، مردم را پای صندوق های رای می آورد، گفت: رای دادن حق مردم است و باید آنها از حق خودشان استفاده کنند.

 

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور ادامه داد: در کنار ستاد مرکزی که در تهران فعال است، برنامه ویژه ای برای استان ها در نظر گرفته شده است که خوشبختانه ستادهای استانی از بخش های بسیار فعال محسوب می شوند.

 

او گفت: روند افتتاح ستادهای استانی از طریق ستاد کل و با حضور اعضای اصلی انجام می شود. «محمد شریعتمداری» رییس ستاد روحانی و معاونانش به این استان ها سفر کرده و ستادها افتتاح می‌شوند.

 

بروجردی همچنین بااشاره به استقلال ستادهای استانی گفت: با توجه به اینکه هر استان دارای هویت مستقل و ظرفیت بالایی است، قرار شد که مداخله زیادی در ستادهای استانی صورت نگیرد. اما از آنجا که باید همه ستادها با ستاد مرکزی در تهران هماهنگ باشند، سعی کردیم تعامل خوبی با استان‌ها داشته باشیم.