معاون توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: جای تاسف و ننگ است که در این ایام انتخاباتی برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری برای گرفتن چند رای، تمام دستاوردهای نظام اسلامی ایران را زیر سوال می برند.

به گزارش ایرنا، سیدعلی آقازاده شامگاه پنجشنبه در آیین افتتاح ستاد مردمی دکتر روحانی در شهرستان فردیس افزود: واقعا جای تاسف است برای آحاد مردم ایران که کاندیدای ریاست جمهوری که می خواهد سکان هدایت کشور را به عنوان فرد اول اجرایی کشور بگیرد، دستاوردهای یک نظام مقدس را با حدود 40 سال مبارزه و پیروزی، به سخره می گیرد.

وی ادامه داد: مردم ایران را فقیر خطاب می کند که تحقیر مردم ایران است و این مطالب خلاف نظر رهبری است.

وی اظهار داشت: رهبری بر دو چیز تاکید دارد یکی اینکه سیاه نمایی نکنیم و دستاوردهای کشور را به باد انتقاد نگیریم.

آقازاده خاطرنشان کرد: ادعا می کنند که در کشور ایران 20 میلیون زیر خط فقر داریم و 4 درصد مردم ایران بر کشور حاکم هستند؛ کسانی این حرف ها را می زنند در طول عمر اجرایی خود کارهایی را انجام داده و دستاوردهایی را در کارنامه خود برجای گذاشته اند که قابل دفاع نیست، این نشان دهنده مظلومیت برخی از کاندیداهاست.

آقازاده گفت: در 4 سال گذشته دولت تدبیر و امید کارهای بسیار بزرگی را انجام داده است، ولی به نظر من یکی از ایرادات این دولت این است که نتوانسته و یا نخواسته کارنامه افتخارآمیز خود را به مردم معرفی کند.

معاون توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: مردم ایران دیگر فریب حرف های پوپولیستی و عوام فریبی کسانی را که کارنامه قابل دفاعی ندارند، نمی خورند.

آقازاده افزود: به گفته معاون اول دولت یازدهم 4 سال آواربرداری شد تا به اینجا برسیم، امروز مشکل اقتصادی و بیکاری وجود دارد، اما می بینید کسانی بر این جامعه حکومت و مدیریت می کنند که همه تلاش آنها با صداقت انجام می شود تا مشکلات گذشته مرتفع شود.

وی افزود: معتقدم هیچ دولتی بعداز آن خسارت هایی که در دولت نهم و دهم وارد شد مثل دولت تدبیر و امید روحانی نمی توانست ممکلت را از آن خرابی ها و مشکلات اقتصادی و بحران برهاند.

معاون وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: زمانی که دولت تدبیر و امید کشور را تحویل گرفت ذخیره گندم بیش از 15 روز در انبارهای کشور نبود، در 8 سال دولت نهم و دهم بود ما 6 میلیون تن گندم در سال وارد کردیم، اما از سال 92 دولت تدبیر و امید مسئولیت را به عهده گرفت در سال گذشته نه تنها واردات نداشتیم بلکه مازاد گندم هم داشتیم و به خارج صادر شده است.

معاون توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: مردم باید بیش از اراده و همت گذشته در صحنه حضور داشته باشند و نگذارند فرهنگ عوام فریبانه که دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران را ناجوانمردانه به باد انتقاد گرفته است، بر سر کار آید.

آقازاده افزود: برای گرفتن چند عدد رای، نسیم ناامیدی و بی انگیزگی را در میان مردم اشاعه می دهند؛ آنها مصداق بارز ضد انقلاب هستند زیرا خلاف نظر رهبری حرکت می کنند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی نیازمند مردان کارآمد، کارآزموده و باتجربه است که ادامه مسیر را داشته باشیم تا طرح ها و برنامه های دولت نیمه تمام نماند.