علی ساری نماینده مردم اهواز ، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی جمعه در بازدید از ستاد بانوان خوزستان دکتر روحانی گفت:پایه رأی اصلاح طلبان و اصولگرایان مشخص است و آن دسته که همیشه ساز مخالف میزنند بدانند فضای واقعی جامعه را نمیشود

به گزارش سحر به نقل از  ایرنا وی افزود:اگر چه نقدهایی به دولت وجود دارد اما انصاف حکم می کند که موفقیتهای دولت هم گفته شود و گامهای بزرگی که در جهت ملی برداشته شده را نادیده نگیریم.

وی تصریح کرد: در پاسخ به سئوال یکی از اعضای پایداری که چندی پیش در بحث قاچاق به شدت دولت را مورد نقد قرار داد باید گفت: کاهش ١٠ میلیارد دلاری قاچاق کالا رقم کمی نیست و بسیار تحسین برانگیز است.

این نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:رقیبان اصلی دکتر روحانی،قالیباف و رییسی هستند که روزمه رییسی بهترین دلیل است که در آینده چه سهمی خواهد داشت.

ساری اذعان داشت:قالیباف شاید در حوزه اجرایی قوی باشد اما نه در هر اجرایی چرا که در حوزه عمرانی هیچکس نمی تواند منکر پارکهای از دست رفته تهران باشد.

وی افزود:ممکن است عده ایی از توسعه مترو تهران به عنوان قدرت اجرایی وی سخن گویند اما در پاسخ به آنها باید گفت همه کشور مترو نیست.

ساری در پایان گفت:ما به این شرایط راضی هستیم و می خواهیم اوضاع از این بدتر نشود اگر چه در حق خوزستان ضعیف عمل شده است اما در این برهه زمانی ما در کنار دولت هستیم و از خودگذشتگی خود را به دولت ثابت می کنیم و اگر برای گوشه ایی از ایران قدمهایی برداشته شده می گوییم ما در کنار شماییم چرا که همه جای ایران سرای من است.