رییس ستاد حسن روحانی در مازندران گفت: حقوق از دست رفته ایران در دولت یازدهم محقق شد.

به گزارش سحر به نقل از ایسنا، محسن نریمان در آیین افتتاح ستاد انتخابات دکتر روحانی در نوشهر با اشاره به اینکه با همدلی و وفاق می توان به هدف مشترک که همان انتخاب مجدد دکتر روحانی است رسید، اظهار کرد: ستاد دکتر روحانی ستاد خاصی است که مجموعه دلسوزان به نظام و ایران خود را در این اردوگاه قرار می دهند که از دکتر روحانی دفاع کنند.

وی با اشاره به آشنایی خود با دکتر روحانی به مدت ۸ سال در مجلس سوم و چهارم، تصریح کرد: در آن هشت سال من ایشان را فردی منطقی، تیزهوش، حقوقدان و با درایت یافتم و به همین دلیل در اردوگاه دکتر روحانی هستم تا مجدد انتخاب شود.

رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در مازندران به ارزش های کاری همه وزرای کابینه دولت اشاره کرد و گفت: مهندس زنگنه به عنوان وزیر نفت، فرد توانمندی است که دیدیم چگونه نفت را از حلقوم کشورهای عربی که حق کشور را در حوزه های مشترک می بلعیدند با برنامه ریزی بیرون کشید و امروز اعلام می شود که کشور در حال گرفتن حقش است.

نریمان تصریح کرد: امروز دیده می شود که کشور می تواند حق از دست رفته را در حوزه نفت و گاز در ماه های بعد بدست آورد و فراتر از ۵۰ درصد نیز بدست می‌آورد.

وی با اشاره به توانمندی وزیر راه بیان کرد: دکتر آخوندی حصر تحریم هوایی را شکست و ایرباس و بویینگ را بدون پرداخت پولی از کشور وارد کرد و اقساط آنها را از محل فروش بلیط همین پروازها تامین می کند.

رییس ستاد دکتر روحانی در مازندران افزود: ترامپ و نتانیاهو تلاش می کنند که توافق نامه هسته ای را لغو و پاره کنند طوری که یکی از وعده های تبلیغاتی ترامپ نیز برگرداندن عزت آمریکا با لغو توافقنامه با ایران عنوان می کند.

نریمان خاطر نشان کرد: زمانی که کشورهای عرب همسایه آب در آسیاب دشمن می ریختند و به ایران کمکی نمی کردند دیپلماسی دولت تدبیر و امید موفق شد پنج کشور شورای امنیت را با هم در یک برنامه قرار دهد تا قرارداد را امضا کنند.