رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر ایران گفته است که در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهد کرد و تصریح کرده است: من رای می دهم.

به گزارش ایرنا، کیانیان روز جمعه در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: دیروز ؛ روز بازیگر بود روز من و همکارانم تبریک نگفتم به احترام خانواده های داغدار و نگران کارگران معدن. ولی می خواهم حالا به عنوان یک بازیگر اعلام کنم برای انتخاب رئیس جمهوری رای می دهم تا صحنه های تئاتر در کشورم بیشتر و بیشتر شوند. تئاتر محل گفت و گوست ، تا گفت و گو بیشتر و بیشتر شود.

وی در ادامه گفته است: تو همین دو سه سال اخیر تعداد اجراهای نمایش هر شب در تهران به حدود صد تا صد و پنجاه تا رسیده . اعلام می کنم رای می دهم ، برای این که سالن های سینما بیشتر و بیشتر شوند مثل همین دو سه سال اخیر و اعلام کنم رای می دهم برای این که تولید سینمای پرافتخار ایران بیشتر و بیشتر شود.

کیانیان اظهار داشته است: درهمین سال گذشته سینمای ایران 367 تا جایزه جهانی برده یعنی از هر روز یک جایزه جهانی هم بیشتر . رای می دهم برای اینکه مانند سالهای دور و طلایی در تلویزون بازهم سریال های خوب ساخته شود ، سریال هایی که آن قدر جذاب و هنرمندانه باشند تا مردم آزادانه در میان هزاران کانال ماهواره سریال های خودمان را انتخاب کنند.

وی گفته است: رای می دهم تا فضا و سرعت اینترنتی بهتر و بالاتری در اختیار داشته باشم و ارتباطم با جهان هرچه گسترده تر باشد.

با توجه به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات، تشویق مردم از سوی چهره های هنری، نقش بسزایی در افزایش مشارکت در این رویداد ملی خواهد داشت.

چهارشنبه گذشته نیز فاطمه معتمد آریا هنرپیشه سرشناس سینما در پیام اینستاگرامی خود اعلام کرده است: رای می دهم.