نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با فعالیتهای دولت تدبیر و امید یک ثبات و آرامشی را در کشور شاهد هستیم.

به گزارش ایسنا، غلام محمد زارعی افزود: مسئله انتخابات همواره در کشور ما خوشبختانه موجب سربلندی، عزت و افتخار ایران اسلامی بوده و به نوعی مردم در طول برگزاری انتخابات در سالهای بعد از انقلاب ثابت کرده اند که وفادار، پایبند و مدافع اصول و مبانی به انقلاب اسلامی بوده و خواهند بود.

وی بیان کرد: امسال امیدواریم در انتخابات پیش رو هم شاهد مشارکت گسترده، حضور همه جانبه توام با نشاط، شور و امنیت مردم باشیم. خواسته مقام معظم رهبری و تمامی مسئولین نیز این است که ملت ایران با شور و حفظ آرامش، حضور گسترده خود را در انتخابات به نمایش بگذارند و یک بار دیگر به همه جهانیان ثابت کنند که پای انقلاب خود ایستاده اند و همواره از آن حمایت خواهند کرد.

زارعی تصریح کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نیز همیشه در صحنه مشارکت سیاسی جزء استانهای پیشرو بوده و در برخی موارد نیز اول بوده است. میزان مشارکت مردم استان همواره به لحاظ تعهد، مسئولیت شناسی و پایبندی به نظام همواره رتبه اول را به خود اختصاص داده اند که امیدواریم ان شاءالله در انتخابات پیش رو نیز بار دیگر حضور خود را به منصه ظهور بگذارند.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم همواره در انتخابات آزادانه تصمیم گیری کرده اند چراکه ملت ما ملت فهیم، آگاه و بصیری هستند، خودشان قطعا مسیر درست را خواهند شناخت و در این مسیر حرکت خواهند کرد. دولت آقای روحانی تلاشها و برنامه ریزی هایی را در چهار سال گذشته داشته، اقدامات خوبی را انجام داده است و یک ثبات و آرامشی را در کشور با فعالیتهای دولت شاهد هستیم. امیدواریم این برنامه ها بتوانند تداوم پیدا کنند و شاهد تحقق برنامه های سازنده و تاثیرگذار دولت بعدی در حوزه اقتصادی و ایجاد اشتغال باشیم.

وی اضافه کرد: با هدایت مقام معظم رهبری همواره دولت یازدهم طی چهار سال گذشته فعالیتهای خود را ادامه داد که امیدواریم در چهار سال آینده نیز با همین خط مشی، با رفتاری اعتدالی توام با روحیه خدمت گذاری همه جانبه بتوانیم شاهد پیشرفت و توسعه همه گانه کشور باشیم.