وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه دولت دکتر روحانی از ریا، تقلب و تزویر دوری کرده و بر اساس بیان واقعیت ها وارد میدان شده است، ادامه داد: با زور و دروغ نمی توان بر مردم حکومت کرد و یکی از نادرست ترین روش های مدیریتی کلان، فریب مردم است.

به گزارش ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی که امروز برای افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح بهداشتی و درمانی به آذربایجان غربی سفر کرده است، در دیدار با مردم شهرستان بوکان افزود:دولت تدبیر وامید با صداقت و شفافیت وارد عرصه خدمت رسانی به مردم شد و در شرایط بسیار سخت اقتصادی بسیاری از شاخصه ها را ارتقا بخشید.

وی همچنین گفت: اکنون 6 هزار و 500 طرح بهداشتی و درمانی در جای جای ایران در حال اجراست و 60 درصد از آنها تا پایان دولت یازدهم به بهره برداری می رسد.

به گفته وی، سلامت جسمانی یکی از وعده های دکتر روحانی به مردم بود که با اجرای طرح های مختلف بهداشتی و درمانی و طرح تحول سلامت به بار نشسته است.

وی بیان کرد: بیشتر طرح های قابل افتتاح در این دولت در محروم ترین مناطق کشور اجرا شده و این مهم نشان از توجه دولت تدبیر و امید به مناطق کمتر توسعه یافته دارد.

وزیر بهداشت همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: مردم ایران شرایط چهار سال قبل را فراموش نمی کنند و با عقلانیت در پای صندوق های رای حاضر می شوند تا گذشته بار دیگر تکرار نشود.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: همه اقوام ایرانی در 29 اردیبهشت امسال بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای از عزت ایران اسلامی پاسداری می کنند تا بار دیگر همه دشمنان داخلی و خارجی را مایوس کنند.

وی ادامه داد: عده ای در تبلیغات انتخاباتی خود از اخلاق و نفوذی ها صحبت می کنند ولی در تریبون های خود از خارجی ها تقلید می کنند و این تناقض به هیچ وجه پسنیده نیست.

فرماندار بوکان نیز با بیان اینکه مردم این دیار عاشق میانه روی هستند، ادامه داد: مردم این شهرستان در سال های گذشته در کف اورژانس می خوابیدند و برای دریافت خدمات درمانی در انتظار می ماندند اما با تدبیر دولت یازدهم و افتتاح طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور، تعداد تخت های بیمارستانی بوکان به استاندارد جمعیتی رسید.

جمال خسروی ادامه داد: دولت یازدهم در شرایط بسیار سخت سکان مدیریت را در دست گرفت ولی با تدبیر و عقلانیت، چرخ های توسعه کشور را از لبه پرتگاه به مسیر اصلی برگرداند.

وی اضافه کرد: دولت یازدهم با دوراندیشی توانسته است تا تورم کشور را از 40 درصد به زیر 10 درصد برساند و مردم به شرایط اقتصادی کشور واقف هستند.