نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می گوید برخی نامزدها از بیان وعده های عوام گرایانه و نجومی بپرهیزند و بدانند که شعور و درک مردم ما بالاست و متوجه توخالی بودن این وعده ها می شوند.

نماینده تهران: نامزدها از بیان وعده های نجومی بپرهیزند؛ شعور و درک مردم بالاست

فاطمه سعیدی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار امیدواری کرد که در مناظرات و سخنرانی نامزدهای انتخاباتی شاهد فضای رقابت سالم بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باشیم.

وی افزود: برخی از نامزدها، وعده های نجومی می دهند، به خصوص اعلام می کنند که یارانه 250هزار تومانی به مردم پرداخت می کنند؛ این ادعای بزرگی است.

نماینده مردم تهران ادامه داد: این کار در چارچوب وظایف دولت نیست بلکه مربوط به وظایف مجلس است و آقای لاریجانی رییس مجلس نیز در این زمینه اعلام کرد که این مساله امکان پذیر نیست.

سعیدی اضافه کرد: نامزدها نباید وارد این مباحث شوند و اگر این وعده ها به مردم داده نشود، بهتر است زیرا شعور و درک مردم بالاتر از این حرف هاست که بخواهند با این وعده ها به نامزدی رای دهند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نامزدها باید دست از وعده های پوپولیستی، عوام فریبی و وعده های نجومی بردارند و این را در نظر بگیرند که شعور و درک مردم ما بالاست و متوجه توخالی بودن این وعده ها می شوند.

سعیدی با تاکید بر این که نامزدهای انتخاباتی باید در موضوع زنان و اقداماتی که می خواهند در این زمینه انجام دهند، سخن بگویند، گفت: آقای روحانی در طول این چهار سال اقدامات خوبی در این زمینه انجام دادند و در مناظره نیز هم آقای روحانی و هم آقای جهانگیری برنامه هایشان را در حوزه زنان بیان کردند ولی از بقیه نامزدها هیچ برنامه و صحبتی ندیدیم.