رئیس شورای سیاست گذاری حامیان مردمی روحانی در خوزستان با بیان این که با رفتار اعتدالی، عزت ملی را حفظ کنیم، گفت: رویکرد اعتدالی دولت روحانی

به گزارش ایرنا، عباس حیصمی روز یکشنبه در آیین افتتاحیه ستاد تبلیغاتی حزب اتحاد ملت ایران در آبادان به عنوان حامیان حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، گفت: نمی توان ادعا کرد که دولت دکتر روحانی و هیچ دولت دیگری به صورت صدر در صد به وعده های خود عمل کرده است، ولی باید به صورت نسبی به دولت ها نگاه کرد.

وی اظهار داشت: مهم این است که به فکر و اندیشه و گفتمان رای بدهیم، بنابراین همه ما پشت سر جهانگیری و دکتر روحانی هستیم، ما در هر انتخاباتی دور هم جمع می شویم تا از کلید واژه های انقلاب اسلامی که به خاطر آن پدران ما جنگیدند و خون شهدا ریخته شد حفاظت کنیم.

حیصمی از آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی به عنوان سه اصل کلیدی کشور یاد کرد و گفت: انسان باید در تفکر و اندیشه آزاد باشد و بتواند بدون ترس از کشور سخن بگوید.

وی ادامه داد: آزادی تنها کلید واژه انقلاب ما نیست بلکه کلید واژه اسلام است، در واقع چون انقلاب ما اسلامی بود، آزادی یک ارزش است و ما موظف هستیم نسل به نسل پیوسته از آزادی دفاع کنیم.

حیصمی تصریح کرد: آزادی یعنی زبان دگر اندیشان با زور و تزویر بسته نشود، خدمات صادقانه یک خادم کشور به عنوان افترا تلقی نشده و به عکس دروغ ها و افتراها خدمات شمرده نشوند.

رئیس شورای سیاست گذاری حامیان مردمی دکتر روحانی در خوزستان ادامه داد: آزادی یعنی این که بتوانیم مشخصات خائن را بدون ترس بیان کنیم و از جو امنیتی نترسیم، پس اگر کسی نخستین کلید واژه را بخواهد به ولنگاری های اخلاقی تعبیر کند، در واقع ماهیت این نعمت خدادادی را تغییر داده است و این یک انحراف در مسیر انقلاب است.

حیصمی کلید واژه بعدی اصل کشور را «استقلال» دانست و افزود: اگر می گوییم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی کلید واژه های انقلاب است، برای این است که برخی تفکرات استقلال رای و استقلال فکر و دگر اندیشیدن را از ما نگیرد.

وی اظهار داشت: جوانی که خود را در جمهوری اسلامی مستقل ببیند، هیچگاه از هویت ملی و قومی خود ابا نخواهد داشت.

وی افزود: کلید واژه سوم، «جمهوری اسلامی» است و امام خمینی(ره) به صراحت اعلام کردند که جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

ستاد تبلیغاتی حزب اتحاد ملت ایران در آبادان و از حامیان حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در خیابان شهید منتظری این شهر افتتاح شد.