مسؤول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: با انتخاب مجدد حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری، راه انقلاب، امام و راه شهدا استمرار پیدا می کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام پرویز ولی زاده روز دوشنبه در ستاد انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی در آبادان افزود: با روی کار آمدن مجدد روحانی، شعار امام که دیانت ما مانند سیاست ما است، اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه آنهایی که با انقلاب امام مخالف بودند و مبارزه با شاه را حرام می دانستند، امروز خود را مدعی و میراث خوار انقلاب امام می دانند، تصریح کرد: اگر می خواهیم انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد، باید انتخابی صحیح داشته باشیم .

مشاور امور ایثارگری نهاد ریاست جمهوری گفت: در سرزمین کفر، سخن از هاله نور به میان آوردند ولی فراموش کردند که امام خمینی (ه) برای پاک کردن خرافات از اسلام، 14 سال تبعید را متحمل شد.

وی افزود: ریاست جمهوری برای روحانی مهم نیست ولی خطر منحرف شدن، انقلاب امام را تهدید می کند و به این دلیل دکتر روحانی مجددا وارد عرصه انتخابات شد.

حجت الاسلام ولی زاده گفت: روحانی با تدبیر، سایه جنگ را از کشور دور کرد ولی آن کسی که برای کاسبی هسته ای و برای کاسبی خود با تحریم ها برنامه داشت، باید جوابگو باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تشریح دستاوردهای دولت یازدهم ادامه داد: در بخش سلامت، تجهیزات پزشکی برای نخستین بار پس از انقلاب از سوی دولت یازدهم قمیت گذاری شده و دیگر دغدغه ای به نام درمان در کشور نداریم.