رئیس ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام حسن روحانی در خوزستان گفت: تا زمانی که امنیت پایدار در کشور ایجاد نشود، توجه به تولید و اشتغال در حد شعار باقی می‌ماند برای این منظور کشور ما را باید به عنوان کشوری سازگار با جهان بشناسند.

به گزارش ایرنا، حمید کهرام شامگاه سه شنبه در آیین گشایش افتتاح ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در اهواز گفت: فعالیت های ستاد را با توجه به فضای استان آغاز کرده ایم و از همه اقوام در این ستاد نیز استفاده شده است که امیدواریم انتخابات خوب و با اخلاقی را پیش رو داشته باشیم

وی افزود:حجت الاسلام حسن روحانی و تیم دولت یازدهم طی چهار سال نخست کار خود تلاش کردند تا کشور را در جوامع بین ‌المللی با افتخار مطرح کنند.

رییس ستاد روحانی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان 'تولید و اشتغال'گفت:دولت دکتر روحانی در حال برنامه ریزی تحقق این شعار است اما این شعار نیاز به زیرساخت ها و زمینه هایی دارد که بدون آنها محقق نمی شود.

وی افزود:نخستین زیرساخت لازم برای این امر وجود سرمایه گذاری داخلی و خارجی است تا به تولید بیشتر و اشتغال برسیم.

وی تصریح کرد:لازمه وجود سرمایه گذاری در کشور ایجاد امنیت پایدار است، در این راستا باید در جامعه بین المللی خود را مطرح و از جنگ و خونریزی دوری کنیم و اگر در کشور امنیت پایدار ایجاد شود قطعا می توانیم سرمایه گذار جذب کنیم و اشتغال را افزایش دهیم.

کهرام با بیان اینکه حجت الاسلام روحانی طی چهار سال نخست فعالیت، مشکل کشور را پیدا کرد و خوشبختانه کشور نیز در شرایط خوبی قرار دارد و در بازارهای جهانی و بین المللی مطرح است گفت:یکی از مشکلات کشور که روحانی در همان چهار سال اول روی آن دست گذاشت انزوای بین المللی بود.

وی اظهار کرد: وزارت خارجه جمهوری سالامی ایران، هوشمندی بسیاری به خرج داد و توانست موفقیت برجام را به دست آورد همین موضوع موجب شد فروش نفت نیز افزایش پیدا کند.

رییس ستاد روحانی در خوزستان افزود: ما طرفدار صلح و آرامش در کشور هستیم اگر قرار باشد هر روز با این کشور و آن کشور درگیر باشیم آیا کشور می تواند تولید داشته باشد و آیا می توانیم سرمایه گذار جذب کنیم؟

کهرام بیان کرد: نباید اقتصاد کنونی کشور را با قبل از انقلاب مقایسه کرد کسانی که این کار را می کنند در اشتباه هستند. کشور را باید با کشورهایی که توسعه را با ما آغاز کردند مقایسه کنیم.

رییس ستاد روحانی در خوزستان ابراز کرد: درخواست من از مردم این است با رای حداکثری و حضور در انتخابات به دولت قدرت بدهند تا بتوانند رای آنها رای قاطع باشد چراکه این رای می تواند آغاز گر حرکت های جدی در کشور باشد.

کهرام گفت: در بخش اقتصادی و آزادی ها می توان گشایش بیشتری ایجادکرد درخواست ما نیز آزادی بیشتر در این کشور است به ویژه آزادی احزاب و آزادی افرادی که در بند هستند.

رییس کمیته بانوان ستاد دکتر روحانی در خوزستان نیز در ادامه این آیین گفت:انتخاب دکتر روحانی انتخاب یک رییس جمهوری نیست بلکه انتخاب آزادی و عقلانیت است چراکه تجربه پیش از دکتر روحانی تجربه تلخی بود و تمامی مردم در کما به سر می بردند.

پروانه ولوی تاکید کرد: رای به روحانی یک فرصت تکرار ناشدنی است و ما به روحانی ایمان داریم و با تکیه بر عقلانیت ،انسانیت و خرد ایشان را در ٤ سال آینده نیز همراهی می کنیم.

وی افزود: روحانی راه رسیدن به آزادی و دموکراسی را هموار کرده است و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ،فرصتی برای رساندن کشور به سعادت و توسعه است.

رییس کمیته بانوان ستاد روحانی بیان کرد:بانوان بیشترین رای را به روحانی می دهند زیرا می خواهند فرزندانشان در آینده ای سرشار از امید زندگی کنند اما هنوز به نظر من کارهای صورت گرفته در حوزه زنان کافی نیست زیرا زنان ما کم ادعا ترین زنان هستند و باید فعالیت های صورت گرفته برای بانوان افزایش یابد.