جشن رویش جوانه های امید با حضور دانش آموزان و دانشجویان حامی حسن روحانی سه شنبه شب در ستاد جوانان این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مشهد برگزار شد.

به گزارش ایرنا این آیین به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) با حضور شماری از دانشجویان، دانش آموزان و والدین آن ها در ستاد مرکزی جوانان حامی روحانی برگزار شد که معاون جوانان ستاد روحانی در خراسان رضوی در این مراسم گفت: قطعا اگر همه اقشار جامعه در پای صندوق های رای حاضر شوند می توان آینده ای بهتر را برای کشور رقم زد.

مرتضی کرامت اظهار کرد: روحانی در طول چهار سال فعالیت خود علاوه بر آواربرداری از خرابی های چهار سال گذشته، تلاش کرد تا زمینه رشد و توسعه دانش آموزان، دانشجویان و جوانان را بیش از گذشته فراهم کند.

وی ادامه داد: قطعا فضای دانشگاه های کشور نسبت به چهار سال پیش تغییر کرده و اکنون دانشجویان می توانند به شکل بهتری به فعالیت های سیاسی بپردازند.

معاون جوانان ستاد روحانی در خراسان رضوی تصریح کرد: دولت در چهار سال آینده می تواند علاوه بر اجرای برنامه های خود در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فضای بهتر و پرنشاط تری را بر دانشگاه های کشور حاکم کند.

در ابتدای این مراسم شماری از دانش آموزان و دانشجویان حاضر در این مراسم به بیان دغدغه های خود در خصوص انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری پرداختند.