ستاد مردمی اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان سمنان آغاز به‌کار کرد.

 مهدی خالقی، دبیر ستاد مردمی اصولگرایان معتدل استان سمنان در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تشریح چرایی تاسیس این دفتر در استان سمنان اظهار کرد: این ستاد در حمایت از رییس‌جمهور محبوب حسن روحانی و در راستای تاکیدات و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: ستاد مردمی اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی با هدف نشان دادن اقتدار و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در استان سمنان و در راستای کمک به انتخابی آگاهانه در سایه عقلانیت و حمایت از دکتر روحانی فرزند برومند استان سمنان شروع به فعالیت کرده است.

دبیر ستاد مردمی اصولگرایان معتدل استان سمنان با اشاره به مشی اعتدالی دکتر روحانی و عملکرد خوب و امیدبخش وی در کابینه یازدهم، گفت: مردم ما نیز همواره به دنبال اعتدال در همه امور کشور بوده و از این مشی دفاع می‌کنند.

وی با اذعان به اینکه مردم ما از تنش و حاشیه‌سازی چه در داخل کشور و چه در روابط خارجی نگران هستند تصریح کرد: امید و شادابی که در کشور و در همه عرصه‌ها به وجود آمده مرهون تلاش و اعتدالی است که دولت روحانی در جامعه ایجاد کرده است و لذا باید به تداوم آن کمک کرد.

خالقی اظهارامیدواری کرد: آحاد مردم ما با انتخابی آگاهانه و همراه با تعقل و عقلانیت که همواره در تمام انتخاب‌های خود نشان داده اند اولاً با حضور حداکثری خود مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنند و همچنین راهی که از سال 92 با تدبیر خود مردم شروع شده است ادامه پیدا کرده و کشور در مسیر رشد و تعالی به مانند 4 سال گذشته قدم بردارد.

این فعال سیاسی گفت: ستاد مردمی اصولگرایان معتدل استان سمنان هماهنگ با سایر ستادهای دکتر روحانی و با احترام به سایر کاندیداهای ریاست‌جمهوری در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کمک به انتخاب دکتر حسن روحانی فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: این ستاد می‌کوشد به انتخابی بر پایه منطق و عقلانیت کمک کرده و ضمن احترام به انتخاب مردم عزیز که به تعبیر امام راحل ولی نعمت‌های‌ ما هستند زمینه را برای برپایی انتخاباتی پرشور و دشمن‌شکن فراهم کند.