دبیرکل جمعیت زنان نواندیش مسلمان گفت: رای مردم به حجت الاسلام حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رای به شخص نیست بلکه تائید یک جریان عقلایی و کاردان است.

به گزارش ایرنا، فاطمه راکعی چهارشنبه شب در تجمع بزرگ هواداران روحانی در ستاد جوانان بوشهر با اشاره به بحث یارانه ها افزود: دولتی دلسوز مردم است که بتواند این پولها را به گردش درآورد و از طریق تولید، وام، فعالیت تعاونیها مردم بتوانند نان بازوان خود را بخورند ضمن اینکه پرداخت یارانه برای اقشار مستضعف جامعه وظیفه هر دولتی است.

وی گفت: دولت هم به دنبال افزایش مبلغ یارانه افراد ضعیف است اما با آن گسترش و مبلغی که آقایان بدون دقت مطرح می کنند نیست.

راکعی افزود: وعده پرداخت این میزان یارانه به معنی سوزاندن بیت المال است و این همان چپاولی است که در دولتهای پیشین صورت گرفت.

وی تاکید کرد: هرچند هوشیاری سیاسی در جامعه اتفاق افتاده ولی باز هم باید این مسائل را به گوش مردم رساند.

راکعی گفت: باید با آن دسته از افرادی که دارای رای های خاموش اند وبا قهر کردن و رای ندادن نوعی خودزنی می کنند صحبت کرد.

وی اظهارکرد: خدارا شکر می کنیم دولت چهارساله تدبیر و امید توانست فضای آزاد سیاسی را ایجاد کند .

این فعال سیاسی با بیان اینکه نظر مسئولان بلند پایه کشور این است که همه حرفها گفته شود بیان کرد: همه دیدند تخاصم، بد گویی، رفتارهای غیراخلاقی و بداخلاقی های سیاسی دردی از کشور درمان نمی کند بنابراین همه باید باشند، حرف بزنند، مردم بشنوند و آزادانه بهترینها را برای مصالح کشور انتخاب کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دولت عزم خود را برای جدا کردن سازمان ملی جوانان از وزارت ورزش جزم کرده است.

دبیرکل جمعیت زنان نواندیش مسلمان افزود: وزارت ورزش خود به تنهایی بخشهای مختلفی دارد و فرصتی برای دست اندرکاران نمی ماند که برای جوانان برنامه ریزی کنند.

وی اظهار کرد: جوانان فرصتی برای این سرزمین به شمار می روند که باید مسائل و مشکلات آنها در دانشگاهها و جامعه، امنیت، شغل، استخدام و ازدواج آنها مورد توجه قرار گیرد.

راکعی در خصوص زنان نیز گفت: حجت الاسلام روحانی در دولت تدبیر و امید بهترین گزینه را چهار سال پیش بعنوان معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری انتخاب کردند.

وی تصریح کرد: شهیندخت مولاوردی مورد احترام جامعه بزرگ زنان هستند و برنامه ها و افکار بلندی دارند.