رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در مهاباد گفت: انتخاب دکتر روحانی به عنوان دوازدهمین رئیس جمهوری کشور در انتخابات پیش رو، استمرار عزتمندی ایران به شمار می رود.

به گزارش ایرنا، بهروز شریف عصر چهارشنبه در مراسم گشایش ستاد مرکزی انتخابات حجت الاسلام روحانی در مهاباد اظهار کرد: اجماع برای حمایت از روحانی در تمام گروه های اصلاح طلب و گروه های مردمی روز به روز تقویت می شود.

وی افزود: دوران اصلاحات بهترین دوران اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بود و سال 92 شمسی نیز مردم بار دیگر مسیر موفقیت و پیشرفت کشور را با انتخاب دکتر روحانی رقم زدند.

شریف بیان کرد: دولت تدبیر و امید دولتی پایبند به اخلاق بوده که در تمام حوزه ها و به بهترین شکل تلاش کرده و موفق بوده است و بر همین اساس حمایت از چنین فردی ضروری است.

وی افزود: هیچ سهم خواهی نیز از دولت دکتر روحانی نخواهیم داشت و وظیفه خود را انجام می دهیم اما رعایت همه جانبه عدالت در سطح کلان، مطالبه اقدام مختلف از رئیس جمهوری است.

شریف همچنین با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم تا مسیر عقب گرد و بازگشت به گذشته داشته باشد، گفت: با انتخاب دکتر روحانی مسیر پیشرفت و رشد ایران اسلامی با سرعت بیشتری دنبال می شود.