رئیس ستاد تبلیغاتی بانوان حجت الاسلام روحانی در گناوه گفت: باحضور پرشور مردم بخصوص جوانان در 29 اردیبهشت ماه یک بار دیگر حماسه 2 خرداد 92 در راستای اصلاح طلبی رقم خواهد خورد.

به گزارش ایرنا، حمیده سراجی روز پنجشنبه در آیین گشایش ستاد جوانان حجت الاسلام روحانی در گناوه افزود: دولت تدبیر و امید در طول 4 سال گذشته به موفقیت و دستاوردهای شگرفی نایل و کشور را از جنگ و تحریم نجات داد.

وی اظهارکرد: توجه دولت یازدهم به نیازهای جوانان، افزایش سمن ها ، بهره مندی از فضای مجازی به عنوان تریبون آزاد و بدون محدودیت از دیگر خدمات و دستاوردهای دولت یازدهم است که در استعداد و بارورکردن جوانان نقش مهمی ایفا کرد.

سراجیگفت: دولت دکتر روحانی تلاش وافری برای حل مشکل اشتغال و بیکاری نمود و با انتخاب ایشان در 29 اردیبهشت قدم های مبارکی برای جامعه بخصوص جوانان برداشته می شود.

یک فعال سیاسی و حامی روحانی نیز گفت: دکتر روحانی و تیم ایشان با تدبیر و عقلانیت در عرصه های بین المللی برای کشور دستاوردهای زیادی بدست آوردند که به فرجام رسیدن برجام، تنش زدایی ، ارتباط با دنیا و برداشتن تحریم ها نمونه ای از آن است.

فرهاد سرخوش پور افزود: دولت یازدهم با تیم دیپلماسی قوی در برابر قدرت های جهانی توانست برجام را به فرجام رسانده و از این دستاورد ، امتیازهای خوبی نصیب کشور و نظام کند.