یک فعال سیاسی گفت: دولت یازدهم نظام سلامت و بیمه ها را در کشور احیا و بار سنگین درمان را از دوش مردم برداشت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد علی آهنگران پنجشنبه شب در مسجد جامع شهرستان دیر افزود: دولت یازدهم توانست اقتصاد و مشکل بازار پولی را ساماندهی و تورم 40 درصدی را به زیر 10 درصد برساند.

وی تصریح کرد: حمایت از دولت حجت الاسلام حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حمایت از رفتار، روش اخلاقی، نظام برنامه ریزی و عقلانیت است.

آهنگران با بیان اینکه وعده های امروزی برخی از نامزدهای ریاست جمهوری اشتباه محاسباتی است گفت: عده ای در گذشته قطعنامه های شورای امنیت را بی تاثیر می دانستند همین امر منجر به فلج شدن اقتصاد و ایجاد مشکل برای صادارات نفت شد.

وی افزود: مردم نباید با صندوق های رای قهر کنند و همچون سال 92 حماسه دیگری خلق کنند.

آهنگران اظهار کرد: اگر مردم سال 92 در انتخابات شرکت فعالی نداشتند امروز خبری از برجام، خودکفایی گندم و اجرای نظام سلامت در کشور نبود.

این فعال سیاسی ادامه داد: وعده های امروز برخی نامزدها فریب کارانه و بیانگر سراب است به همین دلیل باید مراقب بود که به شرایط گذشته برنگردیم.

وی گفت: افتخار دولت یازدهم این است که رییس جمهوری در میان معدن چی های آسیب دیده حاضر و فریاد آن ها را به رسمیت می شناسد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: وعده های افزایش یارانه چیزی گزاف و نتیجه آن تورم در اقتصاد کشور است.

آهنگران تاکید کرد: مردم دنبال شغل آبرومند و کسب روزی حلال هستند و خواهان افزایش یارانه نیستند.

وی بیان کرد: منکر استکبار ستیزی نیستم و ذات بیگانه را استکباری می بینم اما کشوری که پایه اقتصاد قوی داشته باشد در برابر دشمن آسیب پذیر نیست.

آهنگران گفت: دولت یازدهم تاکنون توانسته چهره قابل قبولی از کشور را به دنیا نشان دهد و با دنیا با زبان احترام سخن بگوید.