نماینده اسبق مردم مشهد در ششمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سابق در هشت سال کشور را لبه پرتگاه کشاند و اکنون نیز برخی با همان تفکرات وارد میدان شده اند در حالیکه آن تفکرات به نتیجه ای نمی رسد.

به گزارش ایرنا، علی ظفرزاده پنجشنبه شب در آیین گشایش ستاد صنعتگران، کارآفرینان و مهندسان حجت الاسلام روحانی در مشهد افزود: تفکرات دولت سابق باعث شد سرمایه های زیادی از بین برود و صنعت کشور نیز ویران شود.

وی ادامه داد: جای تعجب است که افرادی از چند برابر کردن یارانه ها و دیگر موارد اینچنینی صحبت می کنند در حالیکه مشخص نیست از کجا و چگونه می خواهند این کار را انجام دهند.

ظفرزاده افزود:یکی از اقدامات دولت یازدهم بیمه کردن 10 میلیون نفر با بیمه سلامت است که هزینه های درمان را برای این افراد بشدت کاهش داده است.

وی در ادامه گفت: در یک لحظه می توان یک ساختمان را بکلی ویران کرد اما بنای مجدد همان ساختمان مدتها زمان لازم دارد؛ دولت یازدهم نیز حداقل سه سال صرف آوار برداری خرابی های دولت گذشته کرده است تا کشور را از لبه پرتگاه نجات دهد.

وی گفت: روشها و تفکرات هر 2 جناح اصولگرا و اصلاح طلب مشخص است و عملکرد هر 2 جریان در پیش چشم مردم است و خود مردم 29 اردیبهشت امسال در پای صندوق های رای مشخص می کنند کدام راه را می خواهند.