رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در آذربایجان شرقی با بیان اینکه دولت برای برجام 2 سال زمان صرف کرد، گفت: تاثیرات برجام را در 4 سال آینده بیشتر خواهیم دید و تغییرات زیادی اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش ایرنا، مهدی پوری حسینی جمعه شب در مراسم جشن شعبانیه ستاد روحانی در بناب با بیان اینکه روحانی کشور ایران را از نابودی نجات داده است، خاطرنشان کرد: اجازه صادر کردن نفت را هم نداشتیم و همه کشور‌ها خرید نفت از ایران را تحریم کرده بودند و کشورهایی هم که از ایران نفت خریداری می‌کردند پول آن را پرداخت نمی‌کردند.

وی، افزود: نفت را از کشورمان به کشتی‌های کرایه‌ای بار می‌زدند و در همه بندرهای جهان می‌بردند ولی کسی نفت ایران را خریداری نمی‌کرد و همه هزینه‌ای که از فروش نفت به دست می‌آمد، کل هزینه‌ کرایه کشتی‌ها هم نمی‌شد.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در آذربایجان شرقی با بیان اینکه اگر کشور در حالت سابق باقی می‌ماند به سمت هرج و مرج و نفاق و اختلاف سوق پیدا می‌کرد، گفت: با تدابیر روحانی کشور از نفاق و اختلاف نجات یافت.

وی افزود: در کنار برجام نیز اقدامات زیادی در کشور انجام شد که از جمله آنها بیمه سلامت بود.

پوری حسینی ادامه داد: در طرح بیمه سلامت یارانه اقشار پر درآمد قطع و مبلغ یارانه به سمت بیمه های اقشار کم درآمد سرازیر شد و با این اقدام بیش از 11 میلیون نفر دارای بیمه سلامت شدند.

پوری حسینی خاطرنشان کرد: تنها دولتی که توانست مبلغ دلار را ثابت نگهدارد دولت روحانی بود و این باعث امید و نشاط در جامعه شد.

وی با بیان اینکه در این چهار سال فضای امید و نشاط در کشور ایجاد شد، اظهارکرد: ملتی موفق می‌شود که جوانان آن شاد زندگی کنند.