رئیس شورای مشورتی ستاد دکتر روحانی در خراسان شمالی با بیاین اینکه دولت گذشته سرزمینی سوخته تحویل دولت یازدهم داد، گفت: این دولت آواربرداری را در همه بخش ها انجام داد.

به گزارش ایرنا علی مصافی شنبه شب در جمع حامیان ستاد دکتر روحانی در شیروان با بیان اینکه ساختمان پلاسکو در چند دقیقه آتش و در عرض کمتر از 2 ساعت فرو ریخت اظهار کرد: شهردار تهران که همه حکومت را به خدمت گرفته بود در طی 12 روز آوار ساختمان را برداشت که ساخت آن 6 سال طول می کشد.

وی گفت: امروز در آستانه یک تصمیم تاریخی هستیم که یا باید مسیر عقلانیت و تدبیر را در پیش گیریم یا اینکه به قبل از دولت یازدهم برگردیم.

مصافی با اشاره به اینکه روحانی با تیم قاطع و حمایت بدون چشم داشتی اجماع جهانی علیه کشور را از بین برد افزود: روحانی با درایت، تجربه و تیم توانای هسته ای ما را از تحریم های وحشتناک نجات داد زیرا که فروش نفت در دولت گذشته به 600 هزار بشکه در روز رسیده بود و پول آن در بانک های خارجی سرمایه گذاری می شد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه در آن دولت 10 درصد پول فروش نفت را برای جابجایی پول از دست دادیم گفت: روحانی با برجام و از بین بردن تحریم ها بزرگترین کار را کرد و کشور را از آستانه جنگ برگرداند.

مصافی با اشاره به وعده یکی از کاندیدای ریاست جمهوری در خصوص افزایش یارانه ها افزود: افزایش یارانه نه تنها خرید رای نیست بلکه کلاهبرداری آشکار است زیرا که چنین منابعی وجود ندارد از سویی دیگر خدمات درمانی که در این دولت صورت گرفته چندین برابر یارانه ای که امروز دریافت می کنند.

وی گفت: دولت گذشته حاصل رای ندادن بود و شورای اسلامی شهر دوم تهران حاصل 13 درصد رای مردم بود که پای صندوق های رای رفتند و احمدی نژاد شهردار شد که باید آگاه باشیم با رای ندادن چنین دولت هایی را بر خود حاکم می کنیم.

وی با بیان اینکه مردم باید از حق خود خوب استفاده کنند ودولت می تواند در 4 سال دوم خدمات خود را افزایش دهد افزود: از سال 84 تا 92بیکاری و اشتغال صفر بوده و این در صورتی است که این کشور سالانه احتیاج به 700 هزار شغل دارد و اگر می خواهیم مملکت گردش مالی داشته باشد باید با دنیا روابط داشته باشیم.

رئیس شورای مشورتی ستاد دکتر روحانی در خراسان شمالی با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: این کشور ظرفیت های فراوانی دارد و حق ما است که در رفاه، آسایش، آرامش و تنش کم تر زندگی کنیم و این محقق نمی شود جز اینکه با دنیا ارتباط برقرار کنیم و ما را مترادف حامی تروریسم معرفی نکنند.

مصافی با بیان اینکه ایران 20 درصد ظرفیت گردشگری دنیا و میراث فرهنگی را دارد افزود: گردشگری سومین صنعت پردرآمد دنیا است ولی ما محروم از آن هستیم که در دولت یازدهم پای گردشگران به ایران باز شد و هر گردشگری اشتغال ایجاد می کند که صادرات همراه گردشگر بخش دیگری از گردشگری است.

وی گفت: با توجه به فرصت باقی مانده باید از مسیر عقلانیت برنگردیم.

شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.