رئیس کمیته زنان حزب اراده ملت گفت: دولت یازدهم برای نخستین بار سفیر و فرماندار زن را منصوب کرد و میزان مشارکت بانوان در فعالیت های اجتماعی را افزایش داد.

به گزارش ایرنا،مرجان کاووسی شنبه شب در ستاد بانوان حامی حسن روحانی در بوشهر افزود: ما زنان ایران برای باور توانمندی هایمان توسط دولت تدبیر و امید از حجت الاسلام حسن روحانی سپاسگزاریم.

وی اظهار کرد: معتقد هستیم درعرصه سیاسی و انتخاباتی زنان همیشه پیشرو بوده اند و پیروزی هیچ کاندیدایی مگر با حضور و حمایت بانوان محقق نمی شود.

وی گفت: می خواهیم دولتی برسرکار بیاید که کرامت انسان ها را درعمل حفظ کند و در آن جنسیت و قومیت ملاک تبعیض نباشد.

کاووسی اظهار کرد: ما زنان و جوانان ایرانی تاریخ سازیم و نخواهیم گذاشت دروغ و فریب بر سر کار بیاید. این فعال سیاسی گفت: ما روزهای تحریم،تهدیدهای امنیتی و انزوای بین المللی را فراموش نکرده ایم و قدردان تلاش های دولت یازدهم هستیم.

وی اظهار کرد: وعده های بزرگ روحانی درسال 92 را به خاطر داریم که بسیاری افراد آنها را نشدنی می خواندند در حالی که بیشتر آنها به عمل درآمد و قفل های تحریم و انزوا را گشود و اقتصاد ویران کشور را از ورطه نابودی کامل نجات داد و حقوق شهروندی را برای ایرانیان به همراه آورد.

کاووسی گفت: امروز در مقابل رقیبی که از تمام ابزارهای غیراخلاقی در این نبرد نابرابر استفاده می کند برای احقاق حق خود تلاش می کنیم.

این فعال سیاسی گفت: برای اینکه در دام تحجر و افراط گرفتار نشویم به حجت الاسلام حسن روحانی رای می دهیم.

وی افزود: زنان ایران به کسی رای نمی دهند که مسئول ستاد بانوانش در مجلس نهم و دهم از موافقان محدودیت زنان بود.