نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تشریح دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید گفت: دولت یازدهم با برنامه ریزی و میدان دادن به نسل جوان امید به زندگی را در این قشر از جامعه زنده کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام احمد مازنی شنبه شب در همایش حامیان روحانی در شهر دهدشت اظهار داشت: دولت روحانی با برنامه ریزی و استفاده از حضور نخبگان در همه زمینه ها توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در مجامع بین المللی را سرعت بخشید.

وی حمایت از سرمایه گذاران خارجی و داخلی را از دیگر دستاوردهای دولت روحانی در حمایت از جوانان دانست و گفت: با این رویکرد زمینه حضور جوانان برای ارائه دیدگاه های خود در راستای توسعه ایران اسلامی نیز فراهم شد.

حجت الاسلام مازنی با اشاره به اینکه، ایران در هشت سال دولت گذشته در حصر عمیقی به سر می برد بیان کرد: مردم با انتخاب آقای روحانی زمینه توسعه همه جانبه ایران در مجامع بین المللی را فراهم کردند.

وی با اشاره به اینکه دولت روحانی در چهار سال نخست مشغول آوار برداری دولت گذشته بود، اضافه کرد: دولت تدبیرو امید در چهار سال آینده با برنامه ریزی زمینه ارتقای زندگی اجتماعی را برای ملت ایران فراهم خواهد کرد.

وی توجه به جامعه هنرمندان را از دیگر افتخارات دولت یازدهم دانست و افزود: دولت با برنامه های عملی و توجه به افراد نخبه و هنرمند توانست به خوبی کشتی به گل نشسته را به سرمنزل مقصود برساند.

حجت الاسلام مازنی تاکید کرد: باحضور پرشور مردم در انتخابات و همکاری آنان در چهار سال آینده زمان کاشت، داشت و برداشت برای همه آحاد مردم است.