یک عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: براساس آمار مرکز پژوهش های مجلس، روحانی تاکنون موفق عمل کرده است.

به گزارش ایسنا، احمدی لاشکی در مراسم افتتاح ستاد فرهنگیان روحانی در رامسر با تاکید به اینکه در حوزه تعلیم و تربیت تلاش‌های بسیاری در این 4 سال صورت گرفته است و اگر گفته نشود کم لطفی است، افزود: در چهار سال اخیر حق التدریسی ها تعیین تکلیف شده و کرامت معلمی به این بخش بازگشت؛ معلمان در گذشته دو سال به دوسال پاداش می گرفتند اما امروز در کمترین زمان پاداش و حقوق خود را دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه دولت با تمامی تنگناها مسیر را طوری طی کرد که معلم به حق و جایگاه واقعی خود دست یابد، افزود: امروز جایگاه معلم در کشور دیده می شود.

لاشکی با اشاره به اینکه برخی آمارهای ارائه شده در کشور را قبول ندارم اما آمار مرکز پژوهش های مجلس دقیق است، اظهار کرد:براساس آمار های مرکز پژوهش های مجلس اعلام می کنم که روحانی موفق عمل کرده است.

وی با اعلام اینکه امروز به واسطه حضور روحانی امنیت در کشور وجود دارد، بیان کرد: در میان کاندیداهای موجود، روابط بین المللی و ارتباطات جهانی روحانی به واسطه حضور ظریف موثر است و دنیا دیپلماسی ایران را با ظریف می شناسند.

نماینده مردم نوشهر با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی به دنبال تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی هستیم، گفت: در انتخابات توجه به جایگاه نظام اسلامی حائز اهمیت است.

وی با تکذیب اینکه گفته می شود پروژه آزادراه تهران شمال متوقف شده است، گفت: هر هفته از این پروژه بازدید می کنم و پیگیر زیرساخت ها هستم؛ قطعه یک آزاد راه تا پایان دولت یازدهم افتتاح می شود. در این دولت در بخش آزاد راه کارهای زیادی صورت گرفت و نیروگاه های بزرگ برای غرب مازندران در این دولت خریداری شد.

لاشکی با اشاره به اینکه قرار نیست در عرض 4 سال مشکلات چند قرن را حل کرد، افزود: ریل گذاری توسعه کشور در دوران روحانی صورت گرفته است.