نمایندگان اصلاح طلب ادوار مجلس استان همدان با انتشار بیانیه ای حمایت خود را از  دکتر روحانی اعلام کردند.

به گزارش سحر، در این بیانیه آمده است:

 

مردم شریف و تاریخ ساز استان همدان

غرور ملی مردمان این دیار از آن حیث سرآمد ایرانیان است که همدان اولین پایتخت تاریخ و تمدن ایران بود. ایران اسلامی بار دیگر در بزنگاهی تاریخی در شرایطی که افراط و خشونت دو قدرت استکباری جهانی یعنی آمریکا و روسیه را رو در روی هم و علی الخصوص خاورمیانه و ایران قرار داده است ، به استقبال انتخابات ریاست جمهوری میرود که بدون شک رئیس جمهور آتی نقشی بی بدیل در تداوم امنیت کنونی ویا رویکرد به تنش ، تحریک و جنگ آفرینی خواهد داشت.

همه ما درس های بسیاری از ۸ سال دفاع مقدس ایثارگرانمان آموخته ایم . همه ما دوران سخت ۸سال سازندگی پس از جنگ را به یاد داریم.همه ما طعم شیرین فضای پر نشاط فرهنگی واجتماعی ۸ سال دولت اصلاحات سید محمد خاتمی را هرگز از یاد نبرده ایم و همه ما نیز دوران تلخ استیلای بداخلاقی، تهمت و تفرقه افکنی  ، فتنه اندازی و چند دستگی میان ملت به موازات حیف و میل بیت المال در۸ سالی که درآمد حاصل از فروش نفت بیش از تمام دوران صادرات نفت بود و کشور را در محاصره و تحریم بین المللی انداخت و تورم لجام گسیخته ۴۵ درصدی را به هیچ وجه فراموش نمیکند.

ما نمایندگان اصلاح طلب ادوار شما مردم شریف استان همدان در محلس شورای اسلامی با درک شرایط حساس جهان ، منطقه و کشوروبا پذیرش تمام مشکلات اقتصادی ومعیشیتی حاصل از دوران تحریم و صدالبته نقدهای وارد به دولت مستقر ، گزینه گذر از بحران و حفظ امنیت و رسیدن به رفاه وآزادی که حق مسلم ایرانیان است را پایمردی در مسیری میدانیم که در سال ۹۲ با رای به عقلانیت و اعتدال ایجاد گردید . تاکید ما حضور و خیزش فراگیر در روز انتخابات با احترام با سایر کاندیداها رأی به دکتر حسن روحانی برغم تمام گلایه ها است . رأی به روحانی صرفا رأی به شخص روحانی نیست،بلکه رأی "نه" به افراط ، خشونت و جنگ آفرینی است .

نیک می دانیم که بسیاری از ما هم رنج دیده و هم رنجیده ایم و چون شیر خفته با سکوت نظاره گر شرایطیم. اما به اعتقاد ما بیداری شیران خفته سرنوشت این انتخابات را رقم خواهد زد.  

جمع کثیری از نمایندگان ادوار اصلاح طلب و حامی دکتر حسن روحانی

1...سید کاظم اکرمی بهار و کبودراهنگ

2...رهبرپور توسرکان

3...محسن ترکاشوند تویسرکان

4...نادر کاوسی تویسرکان

5...نقبایی تویسرکان

6...علی یعقوبی کبودراهنگ

7...احمد رهبری رزن وفامنین

8...ابوالفضل رحمانی رزن

9...سیدمحمداصغری بهار وکبودراهنگ

10...محمدرضا علی حسینی نهاوند

11...محمد کاظمی ملایر

12...نوروزی ملایر

13...میرولد ملایر

14...علی نعمت چهاردولی ملایر

15...شهباز خانی ملایر

16...لطفی رزن

17...حسین لقمانیان همدان

18جلال ساداتیان همدان

19...کاویانی نهاوند

20...حسن زمانی ملایر

21...محمد پیران رزن

22...بهروز نعمتی اسداباد

23...علی حمزه ای اسداباد

24...ذبیح الله صفایی اسداباد

25...طاهرپور تویسرکان

26...فضلعلی تویسرکان

 

 روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در همدان