ستاد انتخاباتی بانوان دکتر روحانی در شهرستان دشتستان شامگاه پنج شنبه 7 اردیبهشت، با حضور بزرگان اصلاحات و اعتدال این شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش اتحاد خبر، دراین آیین رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان دشتستان گفت: بانوان در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری دارند و بالطبع در انتخابات نیز حضور آنها می تواند تاثیرگذار باشد.

اکبر صابری در ادامه افزود: حضور شما در این مراسم، یعنی اهمیت و ضرورت حضور در صحنه را به خوبی درک کرده اید.

وی درادامه با بیان اینکه، درشهرستان دشتستان بانوان اصلاح طلب و فعال بسیاری داریم افزود: انتخاب یکی از این همه بانوی فعال و خوش نام کار مشکلی بود ولی در نهایت با تصمیم شورای سیاستگزاری ستاد انتخابات دکتر روحانی در دشتستان به این نتیجه رسیدیم که این مسئولیت را به سرکار خانم سهیلا محمدخانی بسپاریم و سرکار خانم راستان نیز به عنوان معاون ستاد باشند و خانم های خوب و فعال دیگری مسئولیت کمیته های ستاد بانوان را بعهده بگیرند.

صابری خاطر نشان کرد: امید است که همه بانوان ما حضور پر شور و شعور و فعالی در عرصه روشنگری و انتخاب اصلح داشته باشند.

در ادامه حجت السلام شیخ حسین رزمجو ضمن تشکر و قدردانی از حضور فعال بانوان درستاد روحانی گفت: ما برای ادامه دادن دولت تدبیر و امید آمده ایم.

رزمجو با اشاره به خردمندی و با تجربه بودن روحانی افزود: عظمت این مرد، مردم را حیران کرده است، دکتر حسن روحانی مملکت و نظام را از بحران و تحریم های ویرانگر بین المللی نجات داده و امنیت، آرامش را برای مردم به ارمغان آورد.

شیخ اصلاحات دشتستان خاطرنشان کرد: اگر برجام انجام نمی شد و ملت هشیار نبودند،امروز معلوم نبود کشور درگیر چه بحران ها و مشکلاتی بود.

حجت الاسلام رزمجو در ادامه برخی موفقیت های مهم دولت دکتر روحانی از جمله کاهش نرخ تورم از 40 درصد به کمتر از 10 درصد، ثبات اقتصادی و خودکفایی در تولید گندم و بنزین و رسیدن به برداشت برابر با قطر در میادین مشترک نفت و گاز در پارس جنوبی؛ امکان خرید هواپیماهای نو و مدرن برای اولین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و.... را برشمرد و گفت: برای تداوم این موفقیت ها باید بار دیگر به دکتر روحانی رای دهیم.

سهیلا محمد خانی مسئول ستاد بانوان انتخابات دکتر روحانی در دشتستان نیز در این مراسم گفت:  ما زنان فرهیخته دشتستان ،حامی گفتمان اعتدال اعتقاد داریم که ریشه مثلث شوم رکود٬ تورم و بیکاری میراث بر جای مانده از دولت پوپولیستی قبل بود و اکنون رفع کامل بیکاری در پرتو اراده و همکاری همگان امکان پذیر است، پس برای تحقق این اراده ملی به دکتر حسن روحانی رای خواهیم داد.

وی در ادامه افزود: روحانی آمده است برای اسلام برای ایران و ما نیز همه باید بیاییم برای ایران، برای اسلام.

در پایان این مراسم احکام مسئولین کمیته های ستاد بانوان دکتر روحانی به آنها اهداء شد.