رئیس سازمان تربیت بدنی دولت اصلاحات با تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای گفت: رای مجدد و اعتماد دوباره مردم به دولت تدبیر و امید، موجب استمرار و تثبیت عقلانیت برای سال های متمادی در کشور خواهد شد.

به گزارش ایرنا، محسن مهرعلیزاده دوشنبه شب در همایش حامیان حسن روحانی در سالن ورزشی آزادی مراغه افزود: ادامه این دولت می تواند پایه تحولی برای کشور برای سال های پس از 1400 نیز باشد.

وی ادامه داد: با رای اکثریت آحاد مردم به دولت تدبیر و امید، کارهای بزرگی که در چهار سال گذشته‌آغاز شده، در چهار سال آینده نیز با استحکام و قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت.

وی اضافه کرد: پاک دستی، عقلانیت، ارتباط و تعامل سازنده با کشورهای دنیا و حاکمیت مدیران دلسوز و انقلابی حاصل دولت تدبیر و امید در کشور در چهار سال گذشته است.

وی گفت: فرهنگی غنی نیاز اصلی کشور است تا در آینده دروغگویی، ریاکاری و تزویر، نسل های آینده مان را تهدید نکند.

وی با بیان اینکه برجام، دستاورد بزرگ دولت تدبیر و امید است افزود: برجام بر اثر تدبیر و عقلانیت این دولت و نیز به پشتوانه آرای مردم به ثمر نشست و در سال های آینده نیز ثمرات مثبت آن با وجود برخی بدعهدی ها از سوی غرب در جامعه دیده خواهد شد.

وی ادامه داد: دیپلماسی فعال و هوشمندانه سال های گذشته در جریان مذاکرات با قدرت های بزرگ موجب شد که آن کشورها به حق مسلم کشورمان در برخورداری از انرژی هسته ای و غنی سازی به عنوان حق مسلم مان صحه بگذارند.

وی اضافه کرد: کاسبان تحریمی که شیرینی توسعه کشور را تلخ می کنند، درصدد این هستند که دولت دلسوزی که پایه اش درایت و عقلانیت است را کم توفیق و ذلیل جلوه دهند و در اذهان عمومی این گونه وانمود کنند تا دوباره بر جریان اجرایی کشور حاکم شوند.

وی گفت: از بین رفتن تحریم ها و ایجاد فضای آزاد برای بزرگان، رسانه ها، فعالان مدنی، مطبوعات، روزنامه ها و فضای مجازی به عنوان زبان گویای جامعه از راهبردهای مثبتی بود که در این دولت اجرا شد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس و شورای اسلامی شهرها و روستاها افزود: این انتخابات مظهر مشارکت اجتماعی و انتخاب آگاهانه در آن لازمه پیشرفت و توسعه است.

مهرعلیزاده با اشاره به لزوم توسعه و رشد منطقه آذربایجان در سال های آینده اضافه کرد: با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای موجود در منطقه به ویژه در مراغه، این شهرستان می تواند با حمایت های دولت تدبیر و امید به قطب گردشگری و صنعت در این منطقه تبدیل شود.