عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: عده ای بدنبال فریب و منحرف کردن مردم هستند و سعی دارند چهره های خدوم را زشت نشان دهند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا شامگاه دوشنبه در جمع هواداران حسن روحانی در بروجن چهارمحال و بختیاری افزود: متاسفانه عده ای به اسم حکومت دینی جلو آزادی و شادی مردم را می گیرند، آقایی در قم نشسته و تئوری هایی می دهد و عده دیگری از او تبعیت می کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر این که حکومت اسلامی می خواهد یک زندگی شاد و با نشاط برای مردم ایجاد کند، افزود: این که ما باید افراد را با مشت و لگد بترسانیم تا پیروز شویم، ضد اسلامی است.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: در این چهار سال دروغی نبود که به روحانی نبندند و کارشکنی هایی نبود که انجام ندهند.

منتجب نیا افزود: امروز می خواهیم برای حکومت دینی رییس جمهوری انتخاب کنیم که از قانون اساسی دفاع کند و طرفدار هنر و شادی باشد.

وی با تاکید بر هوشیاری مردم و حضور حداکثری آنها در انتخابات، اظهار کرد: به روحانی رای می دهیم که کارهای بزرگی که انجام داد را تکمیل کند، خسارت های دولت نهم و دهم را جبران کند و یک کشور سالم بسازد.