مسئول شاخه جوانان حزب اعتدال و توسعه کشور گفت: دولت یازدهم در چهار سال فعالیت دشوار خود با برخورداری از حمایت های رهبر معظم انقلاب و پشتیبانی ملت به ایرانیان امید بخشید.

به گزارش ایرنا مسعود شفیعی شامگاه دوشنبه در اجتماع هواداران دکتر روحانی در خاش اظهارکرد: ملت ایران در سال 92 به دولتی رای دادند که توانست به وعده های خود عمل کند.

وی بیان کرد: عملکرد دولت در حوزه های مختلف از جمله سیاست خارجی و مباحث اقتصادی افتخارآفرین بود.

وی قرار گرفتن دولت در مسیر اعتدال و تقویت مسیر گفتمان و ارتباط با دنیا را از ویژگی های برجسته و شاخص دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: این شاخص ها توانست در روابط خارجی و انجام مذاکرات و موفقیت در موضوع برجام گره گشا باشد.

مسئول شاخه جوانان حزب اعتدال و توسعه کشور گفت: دولت در زمینه های مختلف از جمله حمایت از جوانان، بانوان، اقوام و مذاهب توانست کارهای بسیار بزرگ انجام دهد.

شفیعی ادامه داد: همه اقدامات دولت با محوریت پرورش استعدادها و به ثمر نشاندن ابتکارات و ایده ها بوده است.

وی اظهارکرد:دولت در مقابل بداخلاقی ها پاسخی نرم داشت و با تحمل بی مهری ها توانست قلبها را تسخیر کند.

وی از حمایت های خوب و ارزشمند جامعه اهل سنت، مردم خاش و استان سیستان و بلوچستان از دکتر روحانی قدردانی کرد و افزود: دولت نیز به طور قطع پاسخگوی محبت های مردم عزیز این منطقه خواهد بود.

وی تاکید کرد: به طور قطع خواسته ها و مطالبات مردم منطقه مورد توجه دولت قرار می گیرد و در صورت موفقیت دکتر روحانی در انتخابات 29 اردیبهشت گام های استواری برای توسعه کشور و محقق کردن برنامه ها و تحقق مطالبات مردم برداشته می شود.