فعال سیاسی و رئیس مجمع اصلاح طلبان دشتستان بوشهر گفت: دولت روحانی مملکت و نظام را از بحران و تحریم های ویرانگر بین المللی نجات داد و امنیت و آرامش و امید را برای مردم به ارمغان آورد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین رزمجو دوشنبه شب در جمع حامیان روحانی در ستادمرکزی انتخاباتی بندرگناوه افزود: آنهایی که می گویند دولت روحانی چه کارهایی انجام داده چشمشان کور است و کارهایی کرده که امکان عمل شدن آن وجود نداشت.

وی اظهارکرد: برداشتن تحریم های ظالمانه و لغو چندین قطعنامه شورای امنیت از مهم ترین دستاوردهای دولت روحانی است که اگر تدبیر و درایت ایشان نبود جنگ و نابودی نصیب کشور می شد.

وی با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب فرمودند جنگ را ملت از سر مملکت برداشت، گفت: فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در باره ملت بسیار ارزشمند است اما یک سلیمان نیاز بود که بتواند از سرمایه مردم استفاده کند که آن هم روحانی بود.

وی افزود: مگر در زمان دولت قبل مقاومت مردم وجود نداشت و اصولگراها مقاومت نمی کردند پس چرا هر روز قطعنامه علیه ایران صادر می شد.

این فعال سیاسی گفت: تیم قدرتمند دیپلماسی در راس آن ظریف سردار عرصه دیپلماسی توانست با رهنمودهای رئیس جمهوری و حمایت های رهبر معظم انقلاب در برابر قدرت های بزرگ جهان پس از 22 ماه مذاکره، هسته ای شدن ایران را به دنیا به رسمت بشناسد.

وی ادامه داد: اگر برجام به فرجام نمی رسید و ملت هشیار نبودند، امروز معلوم نبود کشور درگیر چه بحران ها و مشکلاتی بود.

رزمجو ، کاهش نرخ تورم از 40 درصد به کمتر از 10 درصد، ثبات اقتصادی و خودکفایی در تولید گندم و بنزین و رسیدن به برداشت برابر با قطر در میادین مشترک نفت و گاز در پارس جنوبی، افزایش تولید نفت و طرح تحول نظام سلامت را از دیگر موفقیت های دولت روحانی دانست و گفت: برای تداوم این موفقیت ها باید بار دیگر به دکتر روحانی رای دهیم.

وی افزود: کسانی که امروز به عنوان مدعی برای مسکن مهر سینه چاک می کنند، دولت قبل در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال حمایت از سرمایه ملی مزین شده بود، 3 میلیارد دلار سرمایه ایران به یک شرکت خارجی فروختند.

وی گفت: 117 هزار مسکن مهر ساخته شده را در دولت قبل که در بدترین نقاط و دور از دسترس متقاضیان ساخته شده را نمی خواهند و تنها سرمایه ملت هدر داده شد.

رئیس مجمع اصلاح طلبان دشتستان اظهارکرد: روحانی قول داده که اگر رای بیاورد همه تحریم های غیر هسته ای را بردارد و این مردم هستند که باید عاقلانه فکر کنند و به کسی رای ندهند که می خواهد مملکت را به وضعیت قبل بازگرداند.

وی با انتقاد از عملکرد صداوسیما در ناموفق جلوه دادن موفقیت های بزرگ دولت تدبیر و امید، گفت: عملکرد دکتر روحانی در چهار سال اخیر بی نظیر بوده اما این رسانه ملی به چه اصولی پایبند است که با دروغ مردم را فریب می دهد و آنها را نادیده می گیرد.

رزمجو اظهار کرد: به گفته دکتر روحانی، گوشی های تلفن همراه خود صداو سیمایی است و انتظار از رسانه ملی نداشته باشید.

این فعال سیاسی از مردم کشور بویژه شهرستان گناوه خواست تا با حضور پرشور و گسترده در روز 29 اردیبهشت با تدبیر به دکتر روحانی که عزت و سربلندی و تعامل با دنیا را برای کشور به ارمغان آورده رای دهند.