رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در استان سمنان از افتتاح رسمی ستاد استانی این کاندیدای رئیس‌جمهوری در فردا 12 اردیبهشت ماه خبرداد.

به گزارش سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- دکتر فرامرز نیک‌سرشت با اعلام این خبر اظهار کرد: البته هم ستاد دکتر روحانی و هم ستاد مردمی ایشان فعالیت خود را در استان آغاز کرده اما افتتاح رسمی آن فردا با حضور یکی از شخصیت‌های سیاسی برجسته انجام خواهد شد.

وی در خصوص میهمان ویژه این افتتاح خاطرنشان کرد: میهمان اصلی این آیین هنوز به‌طور قطعی مشخص نشده اما به احتمال زیاد دکتر کرباسچی در این آیین حضور بیابند.

این استاد دانشگاه گفت: فردا هم ستاد مرکزی دکتر روحانی و هم ستاد مردمی که در حمایت از ایشان شکل گرفته فردا رسما افتتاح می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات روحانی در استان سمنان با بیان اینکه ستادهای روحانی از دیروز شنبه در استان به‌صورت غیررسمی فعالیت خود را آغاز کردند، تصریح کرد: ستادهای ایشان در شهرستان‌های هشت‌گانه استان نیز شکل گرفته است.

نیک‌سرشت از صدور احکام روسای ستادهای شهرستانی رئیس دولت یازدهم در این استان خبر داد و افزود: احکام روسای ستادهای روحانی در شهرستان‌های استان صادر و فعالیت خود را آغاز کردند.