ستاد انتخاباتی حسن روحانی یکی از 6 نامزد تایید شده پست ریاست جمهوری اسلامی ایران ، فعالیت خود را از عصر دوشنبه در تنکابن آغاز کرد.

به گزارش ایرنا ، مسئول ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان تنکابن در این آیین گفت : دکتر روحانی مظلوم ترین رییس جمهوری ایران است که مورد هجمه های ناجوانمردانه قرار گرفته اما به فضل الهی این مظلومیت به محبوبیت تبدیل شده و نتیجه آن را در انتخابات پیش رو خواهید دید.

حجت الاسلام محمد تقی مرتجایی با طرح این سئوال که در کجای دنیا رسانه ملی یک کشور علیه رییس جمهوری برنامه تولید می کند و آن را روی آنتن می برد، افزود : متاسفانه افتخاراتی را که دولت در این چهار سال به دست آورد هیچگاه در رسانه ملی به طور واقعی برای مردم تبیین نشد و همین مساله باعث برخی ناآگاهی ها در جامعه شده است.

وی اظهار داشت : در جوامع غیر مسلمان اگر افراد وارد جریان ها و رقابت های سیاسی می شوند فقط به پیروزی ظاهری فکر می کنند اما مسلمانان آن را به عنوان یک عبادت تلقی کرده و همه در این عرصه پیروز هستند.

مسئول ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان تنکابن خاطرنشان کرد : انشا الله دکتر روحانی با حمایتهای مردم فهیم ایران اسلامی در همین دور اول با اکثریت قاطع آرا برنده انتخابات خواهد شد.