دفتر ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی ، دفتر ستاد تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی یکی از شش نامزد ریاست جمهوری روز سه شنبه در شهرستان نور در غرب مازندران افتتاح شد.

به گزارش سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- مسئول ستاد تبلیغات انتخاباتی روحانی در حاشیه این آئین گفت :‌ دفاتر تبلیغاتی دکتر روحانی علاوه بر نور در شهرهای رویان ، ایزدشهر ، بلده و چمستان افتتاح شده است.

ریحان عزتی افزود :‌امروز آنچه که می تواند به امنیت ، سلامت و کیفیت برگزاری این دوره از انتخابات ریاست جمهوری بینجامد ، حاکم شدن فضای آرامش و هم افزایی در میان افراد جامعه است.

وی اظهارداشت :‌ همه باید تلاش کنند تا ضمن مشارکت دادن آحاد جامعه در پای صندوق های اخذ رای ، شرائطی فراهم شود تا بار دیگر به گفتمان دولت تدبیر وامید اعتماد کنیم .

مسئول ستاد تبلیغات انتخاباتی روحانی گفت :‌ دولت تدبیر وامید در این دوره چهارساله با گذشت فراز و نشیب های فراوان و درپی آن تحریم های ظالمانه خوشبختانه توانسته کارنامه قبولی از خود در نظام جمهوری اسلامی ارائه دهد.

عزتی افزود :‌ یکی از مهم ترین موفقیت های این دولت ، بحث توافق هسته ای برجام بوده است که در پی چنین تحولی دستاوردهای فراوانی نیز برای ملت ایران به ارمغان آورده است.

انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.