عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: دوره نخست ریاست جمهوری حسن روحانی در دولت یازدهم به آوار برداری خرابی های دولت نهم و دهم اختصاص داشت.

به گزارش ایرنا، حسین نقاشی روز سه شنبه در نشست ' چرا انتخاب مجدد روحانی ' که از سوی جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه شهرکرد در تالار خیام دانشکده فنی مهندسی این دانشگاه برگزار شد، افزود:در دولت قبلی سیاست های اقتصادی، سیاست های خارجی ، فرهنگی و اجتماعی و بسیاری از سیاست های دیگر از بین رفت و نابود شد و دولت یازدهم در این 4 سال به دنبال آواربرداری این خرابی ها بود.

وی گفت: فضای سیاسی برای دانشجویان در دولت یازدهم در دانشگاه ها باز شد و دانشجویان موفق به برگزاری نشست ها و انتشار نشریات خود شدند در حالی که در دولت قبلی دانشجویان دچار سیاست زدگی شدند.

به گفته وی، در آن دوره بسیاری از تشکل های سیاسی و حتی صنفی دانشجویان تعطیل شد و نشریات دانشجویی اجازه نشر نیافتند.

نقاشی اظهار کرد:مهمترین آفت این سیاست زدگی در دانشگاه های کشور در بلندمدت، از بین بردن مهارت های دانشجویی بوده است که این سیاست زدگی بر روی دانشجویان نیز تاثیر گذاشته است و حتی در آن دوره دانشجویان به راحتی نمی توانستند با مدیران و مسوولان دانشگاه ارتباط برقرار کنند.

نقاشی یادآور شد: با این سیاست اشتباه دولت قبلی، یک نسل از دانشجویان دانشگاه های کشور از داشتن مهارت های دانشجویی در قالب فعالیت های تشکلی محروم شدند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: زمانی که دولت یازدهم کار خود را آغاز کرد، روحانی به رفع این محدودیت ها و آواربرداری ها پرداخت تا فضای دانشگاه ها فضای شاداب و پرنشاط برای دانشجویان باشد.

نقاشی گفت: روحانی در این 4 سال کشور را به ریل اصلی خود بازگرداند و به عادی سازی امور در زمینه های مختلف پرداخت و همچنان به دنبال مطالبات مردم در حوزه های اقتصادی، سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی است.

این فعال سیاسی با نقد برخی از جریان های سیاسی که اقدام به سیاه نمایی دستاوردهای دولت یازدهم می پردازند گفت: اینکه یکی از نامزدها شعار 4 درصدی و 96 درصدی می دهد، شبیه شعار لیبرالی سندرز در انتخابات آمریکا بود.

وی گفت: در فضای مناظرات اخیر، رقبای روحانی اخلاق را رعایت نکردند و به جای ارائه برنامه به تخریب دستاوردهای دولت که دستاوردهای نظام است اقدام کردند.