آیین افتتاح ستاد مرکزی تبلیغات انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان دشتستان با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش سحر -پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - محمدباقر سعادت با اشاره به برخی از دستاوردهای دولت گفت: رئیس جمهور دولت تدبیر و امید کسی است که توانست ثبات اقتصادی را برای کشور به ارمغان بیاورد. ایشان از شخصیت های کم نظیر است که مقام معظم رهبری نیز بارها به سبب تلاش ها و اقدامات موثر ایشان در پیشبرد اهداف کشور عزیزمان از ایشان تشکر کرده است.

سعادت افزود: امیدوارم به لطف خدا و با اتحاد و همبستگی و کمال صمیمیت بتوانیم گامی موثر برداشته و در انتخابات آتی نقش تعیین کننده ای داشته باشیم.

وی عنوان کرد: ریاست ستاد دشتستان به شخصی سپرده شده است که همه شما به خوبی او را می شناسید، انسانی که در عرصه های مختلف، رشادت و شجاعت خود را اثبات نموده و در عرصه جنگ نیز جانفشانی کرده است. امروز این مسئولیت را بر عهده شخصیت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی متعهد، حاج اکبر صابری عزیز گذاشته و ایشان به عنوان هماهنگ کننده این مجموعه در خدمت شما عزیزان دشتستانی خواهد بود.

حجت الاسلام شیخ احمد رزمجو، از فعالان اصلاح طلب استان بوشهر نیز ضمن تبریک مناسبت آغاز به کار این ستاد گفت: آنچه که امروز در فضای سیاسی کشور در جریان است تلاش دارد که نشان دهد ما مردم دچار فراموشی تاریخی هستیم، این چیزی است که در رسانه های مکتوب و غیرمکتوب می بینیم. آنها می خواهند که ما خیلی زود آن 8 سال را فراموش کنیم، اما فراموش نکرده ایم و هرگز هم فراموش نخواهیم کرد که ملت ایران چگونه از زیر آوار آن سالها بیرون آمدند.

وی اظهار داشت: قطعا در روزهای آتی به طور گسترده ای با این فشارها روبرو هستیم تا با این حربه زمینه عدم مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند.

اکبر صابری، رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در شهرستان دشتستاننیز در این آیین ضمن تبریک عید سراسر نور و رحمت مبعث پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص) گفت: خوشحالیم که افتتاح ستاد انتخاباتی آقای دکتر روحانی با این عید سعید و مبارک مصادف شده است و این همزمانی را به فال نیک می گیریم.

صابری ضمن تشکر از حضور پرشور افراد و حامیان دکتر روحانی در این آیین، اظهار داشت: اگر ما در انتخابات موفق شویم مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنیم پیروز هستیم. لذا تقاضا دارم در جهت ایجاد نشاط اجتماعی و شور و شعور شرکت در این حماسه ملی بکوشید. درک اهمیت حضور در انتخابات و انتقال این اهمیت به مردم رمز موفقیت ما در انتخابات خواهد بود.