ستاد حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چهارشنبه شب در شهرستان بابلسر افتتاح شد.

به گزارش سحر - پایگاخ اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی ، رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی در مازندران در مراسم افتتاح این ستاد در بابلسر گفت: دولت یازدهم عملکرد بسیار مطلوبی داشته است اما متاسفانه رسانه ها به خوبی این عملکرد را برای مردم و افکار عمومی پوشش ندادند.

محسن نریمان بیان کرد: هر انسان با انصافی درک می کند که تورم حدود 40 درصدی را که در ابتدای این دولت در کشور وجود داشت و به حدود 10 درصد رساندن چه ارزشی برای کشور و مردم دارد و از سویی دیگر رشد اقتصادی منفی را نه تنها این دولت کنترل کرد بلکه توانست رشد اقتصادی را نیز در کشور رقم بزند که این یک دستاورد ارزشمندی است.

وی افزود: برجام که با بکارگیری یک دیپلماسی قوی به نتیجه رسیده است سایه شوم تحریم را توانست از کشور دور کند.

وی اظهارداشت: اگر قدرت دیپلماسی و برجام نبود با شرایط تورمی و تحریم ها کشور ما همانند ونزوئلا می شد که خوشبختانه با درایت بکارگرفته شده این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: برجام آنچنان برای کشور ما اهمیت داشته است که حتی رییس جمهور ترامپ یکی از شعارهای انتخاباتی اش در خصوص برجام بوده است و بیان کرد که برجام اقتدار ایران را در جهان افزایش داده است.

وی اظهارداشت: برجام توانست تعامل جهانی را پی ریزی کند و این پیروزی بزرگ زمینه را فراهم کرد تا ما در مسائل منطقه ای و بین المللی با اقتدار ورود یابیم.

رییس ستاد انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی در مازندران گفت: اگر وزیر نفت کشورما توانست با جدیت و اقتدار سهم ایران را در تولید و فروش نفت بدست بیاورد زمینه اش را برجام فراهم کرد.

نریمان اضافه کرد: امروز بسیار خرسندیم که توانستیم به سلطه همسایگان خود در تسلط برمیادین مشترک پایان دهیم و با اقتدار در برداشت از میادین مشترک از آنان پیشی بگیریم.

حمزه آدینه پور به عنوان رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در شهرستان بابل می باشد.