رئیس شورای سیاستگذاری ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در البرز گفت: هدف مردم عزیز ایران در انتخابات 96، ارتقای صلح، اخلاق و حفظ اسلام ناب است.

به گزارش سحر به نقل از ایرنا، حسن صالحی شامگاه چهارشنبه در ستاد انتخاباتی فرهنگیان البرزی حامی حسن روحانی در کرج، افزود: ملت ایران در این انتخابات به دنبال ایجاد شرایط مناسب و تکرار تداوم راهی که سال 92 انتخاب کرد، در چهار گوشه ایران اسلامی است.

وی اظهار کرد: ملت ایران در سال 92 برای رسیدن به اهداف خود به دولت تدبیر و امید اعتماد کردند و به همین دلیل در انتخابات 96 نیز این راه را ادامه می دهند.

وی بیان کرد: ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی قدرت تمیز بسیاری از بداخلاقی ها، وعده های پوچ و شعاری که ضمانت قانونی و اجرایی در کشور ندارد را دارند.

وی با اشاره به اینکه مردم عزیز ایران در انتخابات 96 بار دیگر با انتخاب آگاهانه نشان می دهند که به بیراهه نمی روند، خاطر نشان کرد: همین مردم با وحدت و امید به انتخاب 92 خود پایبند هستند و در این مسیر که بهار را برای کشور به ارمغان می آورد، باقی می مانند.

صالحی گفت: آباد کردن زمین سوخته ای که در سال 92 دولت تدبیر و امید به میراث برد، فقط با تداوم راه امید امکان پذیر است نه وعده های شعاری.

وی در ادامه به کارنامه موفق دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف اشاره و اضافه کرد: دولت تدبیر و امید به رغم همه موانع و با کمترین درآمد، کشور را اداره کرد.

صالحی تاکید کرد: مردم ایران همه فشارها و سختی هایی را که دولت تدبیر و امید تحمل کرده درک می کنند به همین دلیل در انتخابات 96 بار دیگر به عهدی که در قرارداد 92 با امید بسته اند پایبند می مانند تا در انتخابات 96 به پیروزی برسند.

در این نشست فرهنگیان البرزی اعلام کردند در صحنه انتخابات 96 حضور یکپارچه دارند تا بار دیگر همگام با سایر اقشار، حماسه ای ماندگار در ایران اسلامی خلق شود تا دولت امید تداوم یابد.

استان البرز 45 هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته دارد.