رئیس ستاد حجت الاسلام روحانی در خراسان رضوی گفت: نباید اجازه دهیم کشور به دوران سیاه تحریم ها بازگردد و باید وضعیتی را که با تدبیر دولت یازدهم در عرصه بین المللی ایجاد شده است حفظ کنیم.

به گزارش ایرنا، حسین امینی پنجشنبه شب در جمع حامیان جوان حجت الاسلام روحانی در مشهد افزود: فرصت انتخابات پیش رو را نباید از دست داد، باید در 29 اردیبهشت حماسه ای بوجود آورد که عقلانیت و تدبیر رقم بخورد لذا اگر از این فرصت غفلت کنیم سالهای سال از این غفلت افسوس خواهیم خورد.

وی اظهار کرد: برخی نامزدهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و رسانه های آنان برای رای نیاوردن حجت الاسلام روحانی تلاش می کنند و اگر گفته شده که 96 درصد در مقابل چهار درصد، در واقع 96 درصد تریبون ها در اختیار جناح مقابل دکتر روحانی برای انتخابات است.

وی گفت: همه توان دولت در چهار سال گذشته صرف آواربرداری خرابی های گذشته و برگرداندن چرخه اقتصاد به وضعیت سابق شد لذا باید به دولت آقای روحانی فرصت داد تا بعد از کاهش تورم، رکود را کنترل و بیکاری را کاهش دهد.

امینی افزود: وضعیت نشاط و عدم فضای امنیتی در دانشگاه ها باید استمرار یابد تا دانشجویان بتوانند آزادانه به اجرای برنامه های خود بپردازند، موج تحرک جوانان برای حفظ وضعیت اعتدال با حمایت و انتخاب روحانی در همه پرسی آتی، باید به جامعه نیز تسری یابد.