عضو هیات موسس دانشگاه اشراق بجنورد گفت: دولت روحانی امنیت و آرمش روانی در جامعه ایجاد کرده است و باید قدردان رئیس جمهوری مستقر باشیم.

به گزارش ایرنا، علی اکبر گلیانی پنجشنبه شب در جمع دانشجویان بجنورد اظهار کرد: فضای عمومی و فضا در دانشگاه ها در دولت گذشته به گونه ای بود که در هیچ دانشگاه مراسم زنده و موسیقی زنده اجرا نمی شد و فضا را به گونه ای تنگ کردند که مجبور شدیم انجمن اسلامی را تعطیل کنیم.

وی شفافیت را از ویژگی های دولت روحانی عنوان کرد و گفت: اژه ای سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد که تخم حقوق های نجومی در دولت قبلی گذاشته شد.

وی افزود: دولت روحانی وقتی متوجه شد، تا ریال آخر برگشت داده شد، اما سوال این است چرا شخص دوم مملکت چهار بار در مصاحبه ها و سخنرانی ها گفت در دولت دهم چند صد میلیارد دلار نفت فروخته شده و پول را نیاوردند، در برابر این حرف سکوت شده است؟

گلیانی گفت: مبلغ کل حقوق های نجومی بیشتر از 100 یا 200 میلیارد تومان نبود که البته برگشت، اما به آن صدها میلیارد دلار کسی توجه نکرد؟ و کسی نپرسید که رئیس جمهوری چه می گوید، همه سکوت کردند، در حالی که ادعا می کنند دولتی تشکیل می دهیم که مبارزه با فساد کنیم.

فعال سیاسی اصلاح طلب خراسان شمالی افزود: با وجود تمام اقدامات خوبی که دولت روحانی انجام داده، ایرادهایی نیز از جمله در سیاست داخلی بر او وارد است.

گلیانی با تمجید از اقدامات دولت روحانی، آن را شاهکار توصیف کرد و گفت: در این دوره ازانتخابات، روحانی شایسته ترین گزینه برای رای دادن است و باید هر کدام از ما یک ستاد باشیم و اقدامات دولت را تبیین کنیم.

حسن محقر مسئول ستاد انتخاباتی جوانان دکتر روحانی نیز در این مراسم با بیان اینکه تهدید هنوز برطرف نشده است گفت: نباید بگذاریم اشتباه گذشته تکرار شود و به دوران گذشته بازگردیم.