دفتر ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شامگاه پنجشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آهنگران از فعالان سیاسی، اعضای ستاد دکتر روحانی در کاشان و آران و بیدگل افتتاح شد.

به گزارش سحر به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین آهنگران در این آئین اظهار داشت: حضور جمع کثیری از خانواده شهدا و ایثارگران در ستاد دکتر روحانی نشان می دهد که وظیفه ما سنگین تر از همیشه است و باید با حضور پرشور و با نشاط به تداوم راه اعتدال و عقلانیت بر فضای کشور تاکید کنیم.

این فعال سیاسی و نویسنده و پژوهشگر فقه و حقوق ادامه داد: همه ما باید اعتدال را الگو قرار دهیم و با همت مردم و خانواده شهدا روزهای خسارت بار دوره های گذشته را جبران کنیم.

وی با طرح این پرسش که چرا باید به روحانی رای دهیم افزود: دلایل متعددی از جمله ادامه راه اعتدال و عقلانیت، برجام و تعاملات جهانی، از بین بردن فضای امنیتی در کشور، کاهش تورم و رشد اقتصادی گوشه ای از دلایل است.

آهنگران تاکید کرد: برای این به دکتر روحانی رای می دهیم که رئیس جمهوری آینده ما برای صندلی های خالی در سازمان ملل صحبت نکند و با مذاکره و تعامل با دنیا موجبات پیشرفت کشور را فراهم کند.

وی بیان کرد: برای تداوم عقلانیت و اعتدال همه باید برای به پای صندوق کشیدن مردم تلاش کنیم و در فضای مجازی و حقیقی با گفت و گو با مردم این کار را انجام دهیم.

وی با بیان این که برگزاری مناظره ها نیز نقش مهمی در انتخاب صحیح مردم دارد افزود: متاسفانه عده ای وعده افزایش یارانه می دهند غافل از آنکه ضررها و تورم بعد از آن را نادیده می گیرند.

مرکز شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.