ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام حسن روحانی یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در شهرستان گناباد گشایش یافت.

به گزارش سحر به نقل از ایرنا صادق جوادی حصار عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در این مراسم گفت: برنده اصلی انتخابات ملت ایران هستند که با حضور گسترده در صحنه انتخابات به فردی که دارای برنامه دقیق و هدفمند برای اداره، توسعه و رفع مشکلات کشور باشد، رای می دهند.

وی با بیان اینکه برگشت به عقب عقلانی نیست افزود: باید با انتخاب دوباره حجت الاسلام روحانی اجازه ندهیم، مسیر صحیح طی شده توسط وی در نیمه راه متوقف شود.

وی اظهار کرد: مدیر توانا فردی است که با برنامه موفق، ثروت و ذخائر نقاط مختلف کشور را با برنامه ریزی صحیح بین همه اقشار جامعه عادلانه توزیع کند.

جوادی حصار با انتقاد از برخی موضع گیری ها در تبلیغات و سخنرانی های انتخاباتی گفت: تمام اشخاصی که به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در صحنه حضور دارند، سرمایه های کشور هستند و همه باید در فضای تعامل و آرامش در جامعه مسائل و استدلالهای خود را بیان کنیم.

وی افزود: هر یک از نامزدها باید الگوی صلابت، قدرت، حلم، مدارا، شرافت و انسانیت برای جمهوری اسلامی باشند.

وی اظهار کرد: اگر حجت الاسلام روحانی دوباره به عنوان رئیس جمهوری انتخاب شود، فرصتی برای تکاپوی دیدگاه های منطقی و اصلاح طلبانه در کشور فراهم می شود تا بار دیگر در فضای منطق و گفت و گو از حق ایران در صحنه های بین المللی دفاع شود.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: وزیر امور خارجه ایران در مذاکرات هسته ای به طرف های مذاکره نشان داد که ایران کشوری با 2500 سال سابقه کهن تاریخی و فرهنگی است و هیچ کشور و قدرتی حق اهانت به ملت ما را ندارد.

وی افزود: دولت یازدهم کشور را با رشد منفی 6.4 و با صندوق ارزی خالی از دولت قبل تحویل گرفت و امروز در شرایط مطلوب اقتصادی قرار دارد.

وی اظهار کرد: با پیگیری و درایت دولت یازدهم و با حمایت رهبر معظم انقلاب همه قطعنامه های سازمان ملل علیه ایران که هر کدام از آنها می توانست یک قدرت و کشور را از بین ببرد، لغو شد.

در این مراسم ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام حسن روحانی با مسئولیت دکتر عبدالجواد خواجوی در شهرستان گناباد فعالیت خود را آغاز کرد.