رئیس ستاد مردمی اصولگرایان معتدل حامی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تمام ستادها و نیروهای حامی دکتر روحانی به شکل منسجم و واحد مشغول فعالیت هستند.

به گزارش ایرنا، امین عربی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران در شیراز افزود: قطعا اگر این ستادها به خوبی به وظایف خود عمل کنند در انسجام آفرینی و وحدت مردم برای حضور در انتخابات و رای به دولت تدبیر و امید موفق خواهند بود.

وی ادامه داد: در بحث اطلاع رسانی به جامعه و همراه کردن مردم، با توجه به پیشرفت هایی که در فناوری شده، از طریق شبکه های مجازی انسجام لازم در جامعه ایجاد خواهد شد.

عربی، در خصوص مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و مطالب ارائه شده از سوی آنها نیز گفت: مردم امروز به شکل مستقیم و از طرق دیگر در جریان مناظره ها و مطالب مطرح شده در آن قرار می گیرند و با توجه به توانایی و درک بالایی که در دریافت مطالب و تببین آن دارند می توانند به این نتیجه برسند که باید چه فرد و چه تفکری را انتخاب کنند.

رئیس ستاد مردمی اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی افزود: قطعا امروز همه ما به عملکرد و خِردورزی دولت تدبیر و امید اعتماد و اعتقاد داریم و بار دیگر نیز اعتماد خواهیم کرد.

وی، در خصوص برنامه های پیش بینی شده در جهت حمایت از دکتر روحانی هم گفت: برای این منظور اقدامات بسیاری پیش بینی شده که از جمله می توان به همایش اصولگرایان معتدل حامی حجت الاسلام والمسلمین روحانی اشاره کرد که با حضور چهره های مطرح اصولگرای معتدل در شیراز برگزار خواهد شد.

عربی ادامه داد: در بحث حضور آقای روحانی در استان فارس و شهر شیراز نیز ما اعلام آمادگی کرده ایم و پیگیری ها از طریق ستاد مرکزی وی نیز در حال انجام است.

وی افزود: امیدواریم که در روز 29 اردیبهشت شاهد حضور حماسی و گسترده مردم در پای صندوق ها و دادن رای مجدد به عقلانیت، تدبیر و حاکمیت قانون باشیم.