رئیس ستاد انتخاباتی حمد(ستاد مردمی حامیان دولت در انتخابات) در استان فارس گفت: رای مردم ایران در انتخابات 29 اردیبهشت آگاهانه و در جهت اعتلا و سرافرازی هرچه بیشتر جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

به گزارش ایسنا، مصطفی زارعی شنبه 16 اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: اولویت اصلی برای همه باید افزایش سطح مشارکت مردم در انتخابات باشد، این موضوع به لحاظ اقتدار و جایگاه نظام جمهوری اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی گفت: هرجا شاهد مشارکت گسترده مردم بودیم، تصمیمات خوبی برای کشور گرفته شد و هر جا غفلتی شد، همه پشیمان شدیم؛ قطعا در انتخابات 29 اردیبهشت هم مردم با مشارکت گسترده، آگاهانه مسیر اعتلا و پیشرفت را بر خواهند گزید.

نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس پنجم، با بیان اینکه در گذشته کشور دچار بحران‌های متعددی شد، گفت: برخی دولت‌ها و وابستگان آنان تلاش کردند از موقعیت‌های بحرانی کشور بستری برای سوء استفاده خود فراهم کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب، دولت مستقر را وارث انبوهی از مشکلات دانست و افزود: رفع تحریم‌ها که تمام عرصه‌ها را تحت تاثیر قرار داده بود، اولین اولویت به شمار می‌رفت که دولت یازدهم در این عرصه سربلند بود، اکنون بستری برای رشد فراهم شده است و با تداوم دولت تدبیر و امید باید شاهد برداشت محصول تلاش چهارساله دولتمردان باشیم.

زارعی با بیان اینکه دلواپسانی که برجام را نقد کرده و به آن اعتراض می‌کردند امروز خود را مدافع آن معرفی می‌کنند، گفت: بی‌تردید مردم با آگاهی لازم در انتخابات پیش‌رو شرکت خواهند کرد.