رییس ستاد مردمی حجت الاسلام حسن روحانی در استان همدان گفت: تنها سرمایه اجتماعی دولت تدبیر و امید مردم هستند و یقین داریم سفرهای استانی روحانی تنها برای تبلیغ نیست.

به گزارش ایرنا، محمد هادی ضرابی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: رییس جمهوری برای تبلیغات انتخاباتی در طول مدت قانونی تعیین شده برای تبلیغ به تمامی استان ها سفر می کند.

وی با ذکر اینکه نیازی به معرفی رئیس جمهوری به مردم نیست، تاکید کرد: مردم مکرر از طریق رسانه های گوناگون وی را دیده و با چهره، مرام، اعتقادات، خط مشی، منش، برنامه و رویکرد این شخصیت آگاه هستند.

رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام روحانی در همدان گفت: از منظر دیگر حضور رئیس جمهوری در استان ها برای عرض ارادت به مردم بوده و حفظ حرمت برای مردمی است که به این نامزد رای می دهند.

ضرابی افزود: رئیس جمهوری صبح روز دوشنبه وارد استان همدان شده وبا افتتاح پروژه راه آهن ، آرزوی 60 ساله مردم را محقق و سپس در سالن ابن سینا همدان حضور یافته و سخنرانی می کند.

رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام روحانی در همدان تاکید کرد: با توجه به اینکه حجت الاسلام روحانی نامزد ریاست جمهوری هستند ارگانهای دولتی و حاکمیتی نمی توانند میزبان این شخصیت باشند و تمامی برنامه بر عهده ستاد انتخابات است.

ضرابی بیان کرد: با توجه به زمان اندک تا حضور رئیس جمهوری در همدان از ظرفیت رسانه ها، فضای مجازی، نصب بنر و توزیع دعوت نامه برای دعوت مردم به این دیدار مردمی استفاده شده است.

وی گفت: مردم به درجه ای از بلوغ سیاسی رسیده اند که براحتی می توانند عملکرد چهار ساله دولت یازدهم را با دولت گذشته مقایسه کنند و به طور حتم شهروندان برای تشکر در دیدار مردمی با رئیس جمهوری حضور می یابند.