سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با تصریح بر اینکه دولت اماج تبلیغات منفی و تخریبی گسترده تر قرار گرفتته گفت: تبلیغات منفی علیه روحانی بسیار زیاد است و عده ای دستاوردهای بسیار زیادو بدیهی دولت یازدهم را هم نادیده می گیرند.

به گزارش ایرنا، اسماعیل شجاعی شنبه شب در آئین گشایش کانون مهندسان ستاد روحانی در مشهد ابراز امیدواری کرد: با همت همه مردم شرایطی فراهم شود که دکتر روحانی حداکثر آرا را به دست آورد، چراکه رقیب ایشان اشخاصی مانند قالیباف و رئیسی نیستند بلکه رقیب ایشان مشارکت پایین مردم است .

وی اظهار کرد: رقبای روحانی جرات نمی کنند از تورم و رشد اقتصادی کشور صحبت کنند چون می دانند که او اقتصاد ملی را نجات داد.

وی ادامه داد: بر اساس نظرسنجی ها 30 درصد افراد جامعه، اطلاعات خود را از گفت و گوهای دو یا سه نفره ، 30 درصد از فضای مجازی و 30 درصد از فضای عمومی دریافت می کنند، بنابراین هر یک از مردم می توانند بین 5 تا 10 نفر را برای رای دادن به روحانی متقاعد کنند.

شجاعی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه حزب مهمترین و تإثیرگذارترین نهاد برای توسعه جامعه است، افزود: برای اینکه مردم بر سرنوشتشان حاکم باشند، نیازمند توسعه احزاب هستیم .

وی خاطر نشان کرد: تاکنون در این زمینه موفقیت چندانی نداشته ایم اما امید است تا پایان دولت روحانی بتوانیم احزاب قدرتمند و تإثیرگذاری را در کشر شاهد باشیم .

وی گفت: مهندسان سیاسی ترین و تاثیرگذارترین اقشار جامعه در وقوع رویدادها هستند، همچنانکه اولین حرکت ها در پیروزی انقلاب اسلامی ازدانشکده های فنی و مهندسی آغاز شد و پس از آن دانشکده های سیاسی فعال شدند.

یافت.افزود: مهندسان و پزشکان با توجه به قبولی در کنکور باهوش ترین افراد جامعه در کشور ما به شمار می روند و آنان می توانند نقش بسزایی در آگاه سازی جامعه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال اقدامات انجام شده و همکاری دوستان هم اکنون 24 کانون در حزب اعتدال و توسعه کشور فعال هستند که کانون مهندسان یکی از کانون های فعال در این زمینه می باشد.

رییس کانون مهندسان حزب اعتدال و توسعه کشور نیز گفت: در حال حاضر حزب اعتدال و توسعه به عنوان یک سازمان و تشکل در تمام مراکز استانها ونقاط کشور کادرسازی کرده است.

جعفر شعاعی دیلمی افزود: کانون مهندسان یک از بزرگترین شاخه های حزب اعتدال و توسعه در کشور به شمار می رود.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون 25 کانون تخصصی حزب اعتدال و توسعه به عنوان اتاق های فکر به شمار می رود که می توانند در موضوعات تخصصی اظهار نظر کنند.

به گفته وی، کمک در تدوین مقررات، مشاوره، استعداد یابی وشناسایی افراد جوان از جمله فعالیت های کانون های حزب اعتدال و توسعه به شمار می رود.

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان خراسان رضوی نیز گفت : در جریان سیاست یک مسیر عقلانیت و یک مسیر بازگشت به عقب وجود دارد و انتخاب این مسیر با مردم است .

ثاقب تقی پور افزود : امیدواریم مردم ایران در اردیبهشت امسال با حضور گسترده خود حماسه دیگری آفریده و شاهد این باشیم که اعتدال همچنان درجامعه ساری و جاری شود.

رئیس کانون مهندسان حزب اعتدال و توسعه استان خراسان رضوی نیز گفت: در چهار سال اول دولت یازدهم اقدامات آوار برداری و پرکردن حفره های باقیمانده از دولت قبل را شاهد بودیم .

رضا ظفر جعفرزاده افزود: امید است در چهار سال دوم با رای شما مردم و مشارکت بالا، شاهد دستاوردهای بیشتر دکتر روحانی برای توسعه و آبادانی این کشور باشیم .