یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نمی‌توان به اهداف اقتصاد مقاومتی دست پیدا کرد مگر اینکه زنان در این مسیر نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش ایسنا،  فاطمه ذوالقدر در همایش حامیان حسن روحانی در هرمزگان، با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید، افزود: از دستاوردهای دولت یازدهم ثبات وضعیت اقتصادی و بازار است درحالی‌که در دولت قبل بی‌ثباتی در نرخ ارز و سکه وجود داشت اما امروز آن بی‌ثباتی‌ها به اتمام رسید.

وی خاطرنشان کرد: تعامل و باز شدن گفت‌وگو با سایر کشورهای جهان از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است و این امر جذب گردشگر و افزایش 12 درصدی رشد صنعت توریسم را به دنبال داشته است.

ذوالقدر در مورد آموزش‌وپرورش و وضعیت معیشتی معلمان گفت: دولت طرحی دارد که از منابع دیگر بودجه‌ای را برای بهبود وضعیت معیشت اختصاص دهد و برای وضعیت معیشتی کارگران نیز برنامه‌های خوبی دارد.

وی به افزایش توان دفاعی کشور طی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: توان دفاعی و تجهیزات نظامی دولت دستاوردهای خوبی داشته و توانسته به توانمندی‌های بی‌نظیری در منطقه دست یابد.

ذوالقدر با اشاره به وضعیت زنان سرپرست خانوار و زنان بد سرپرست، بیان کرد: دولت تدبیر و امید در بحث ساماندهی و پوشش زنان بد سرپرست و بی‌سرپرست برنامه‌های ویژه‌ای دارد و قرار است آن‌ها را تحت پوشش قرار دهد و برای احقاق این هدف در برنامه 96 بودجه‌ای در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی از فقر و بیکاری است، اظهار کرد: با توجه به وجود بیش از هفت میلیون زن بد سرپرست و بی‌سرپرست، عدم ساماندهی و تحت پوشش قرار ندادن آن‌ها می‌تواند اثرات سوء خود را در جامعه بگذارد.

نماینده مردم تهران در خانه ملت با بیان اینکه نمی‌خواهیم به عقب برگردیم، افزود: در حال حاضر در کشور اعتدال و ثبات داریم اما متأسفانه برخی کاندیداها فقط در حال تخریب دولت تدبیر و امید هستند و به‌جای اینکه برنامه‌های خود را ارائه کنند و بگویند که برای آسیب‌های اجتماعی و برجام چه‌کاری می‌خواهند انجام دهند، ظالمانه به دستاوردهای خوب دولت تدبیر و امید حمله می‌کنند و می‌خواهند آن‌ها را نادیده بگیرند.

وی اضافه کرد: ما از همه کاندیدا می‌خواهیم به‌جای حمله به دستاوردهای دولت اخلاق مدارانه عمل کنند زیرا ایرانی مسلمان باید اخلاق محور باشد.

ذوالقدر در پایان خاطرنشان کرد: برای حمایت از حسن روحانی در 29 اردیبهشت‌ماه به کاندیدایی که ثبات و آرامش را برای کشور به ارمغان می‌آورد رأی دهیم و دوباره ثابت کنیم پشت و حامی روحانی هستیم.