نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافق جهانی برجام موجب اتحاد جامعه و رفع مشکلات هویتی در مرزهایمان شد گفت:‌ افزون بر این دنیا بداند علاوه بر توانایی نظامی توانایی مذاکره هم داریم.

به گزارش ایرنا، فرج الله رجبی شنبه شب در آیین گشایش ستاد انتخاباتی حسن روحانی در شهرستان آباده فارس در 274 کیلومتری شمال شیراز افزود:برجام شخصیت ملی را به کشوربرگرداند و این تفاهم بین المللی نیاز به مراقبت دارد.

وی با بیان اینکه نرسیدن به توافق برجام ممکن بود ما را با فاجعه ای بزرگ رو به رو کند‌ ادامه داد: توان دفاعی یک کشور در عرصه های نظامی شرط لازم برای تعامل و گفت گو با سایر کشورهاست اما کافی نیست.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت:‌برجام یکی از برجسته ترین پدیده های سیاسی در کشور است و دستاوردهای آن می‌تواند در اقتصاد و سیاست ملی و بین المللی ما تأثیر جدی داشته باشد.

رجبی با بیان اینکه اگر می خواهیم در کشور اصلاح اقتصادی صورت پذیرد باید ابتدا ساختارهای اقتصادی عوض شود افزود: متاسفانه ماه ها درباره حقوق نجومی افراد که نهایتا 50 میلیارد ریال است حرف زده می شود اما درباره اتفاقاتی که در شهرداری تهران افتاد حرفی زده نمی شود.

رجبی گفت:‌ما تنها کشوری هستیم که در آن صدا و سیما اپوزیسیون دولت است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: حرکت از نقطه نامطلوب به مطلوب در فضای سیاسی به یکباره اتفاق نمی افتد.