عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: رای دادن به روحانی، رای به نفی خشونت و توسعه همه جانبه ایران است و مردم ایران در 29 اردیبهشت ماه جاری به چنین تفکری رای خواهند داد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مصطفی درایتی عصر یکشنبه در جمع طرفداران حسن روحانی، در ستاد مرکزی این نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در تربت حیدریه افزود: غفلت مردم در سال 84 موجب شد ایران 50 سال از توسعه عقب بماند و اگر امروز این غفلت تکرار شود، این عقب افتادگی بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه انتخابات امسال در حکم مبارزه بین دارا و ندار است، گفت: ما نه سیب زمینی و پیازی برای توزیع داریم و نه قدرت افزایش یارانه؛ بلکه با دست خالی آمده ایم تا با 'دارا'هایی که امروز سنگ 'ندار'ها را به سینه می زنند مبارزه کنیم.

درایتی در بخش دیگری به انتخابات سال 92 اشاره و اظهار کرد: آقای روحانی در آن سال ویرانه ای را تحویل گرفت و امروز بعد از چهار سال که اوضاع را سامان داده است، عده ای آمده اند با دروغ و نیرنگ و نیز وعده هایی که جز ویرانی و تباهی برای ایران و مردم چیزی در پی ندارد، این خانه امن را بگیرند.

عضو مجمع روحانیون مبارز همچنین گفت: روحانی در دور اول ریاست جمهوری خود نشان داد که هر چند جزو جریان اصلاحات نیست اما در چهارچوب اصلاحات حرکت می کند.