معاون حقوقی رئیس جمهور در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در براب ملت بزرگ و رشید ایران سر تعظیم فرود می آورم و در پیشگاه با عظمت خداوند پیشانی شکر بر خاک می سایم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مجید انصاری در اینستاگرام خود ادامه داد:‌ در پیشگاه خداوند پیشانی شکر و بندگی بر خاک می سایم به خاطر همه کمک ها و دستگیری هایش و از خیل عطیم مردم آگاه، متعهد و موقعیت شناس که ساعت ها در صف های طولانی برای رای دادن صبورانه ایستاده اند ، سپاسگزارم.

وی اضافه کرد:‌از اینکه جمعی از مردم علی رغم ساعت ها معطلی، موفق به رای دادن نشده اند متاسف هستم و ان شاءالله با اصلاح نظام انتخابات و تصویب قانون جامع انتخابات در آینده مردم آسانتر و با صرف وقت کمتر بتوانند رای دهند.

به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز گذشته جمعه در سراسر کشور به طور همزمان برگزار شد که بیش از 41 میلیون نفر در این دوره از انتخابات شرکت کرده اند.

براساس این گزارش، حسن روحانی با کسب 23 میلیون و 549 هزار و 616 رای (57 درصد) منتخب مردم و سید ابراهیم رئیس السادات رقیب وی 15 میلیون و 786 هزار و 449 رای (38.5 درصد) کسب کرد.