بعد از استقبال مردم تهران در ورزشگاه آزادی از حسن روحانی، رقبای روحانی دست به دامن ساختن شایعات و خبرپراکنی های دروغ شدند. یکی از این نمونه ها حرفی بود که به دروغ و از قول روحانی در شبکه های مجازی پخش شد.

در این خبر آمده بود که روحانی گفته است امیدش تنها به رای مردم تهران است، چون فقط آن ها هستند که از روی شعور و منطق رای خواهند داد، همچنین استقبال مردم اصفهان و لرستان را بسیار کم خوانده بودند. این در حالی است که سفرهای استانی رییس جمهور حتی شاید پرشورتر از تهران برگزار می شود.

همچنین در این مورد، غلامرضا عبدالوند به عنوان نماینده مردم لرستان در گفت و گو با سحر- پایگاه خبری دکتر روحانی- استقبال از روحانی را در این استان بی نظیر دانست و گفت: در طول سنواتی که به همراه نامزدهای ریاست جمهوری سفرهای تبلیغاتی می رفتم چنین جمعیت و شوری را ندیده بودم.

رییس ستاد انتخاباتی روحانی در لرستان درباره استقبال مردم لرستان از حضور دکتر روحانی گفت: من یکی از فعالان انتخاباتی بودم که در دوره های مختلف همراه با بسیاری از کاندیداهای ریاست جمهوری به لرستان رفتم. اما شور و هیجان مردم لرستان دیروز، 24 اردیبهشت غیرقابل وصف بود.

عبدالرضا عبدالوند  در گفت و گو با سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - ادامه داد:مردم با شعف خاصی برای استقبال از روحانی آمده بودند و در چهره شان این ذوق و شور دیده می شد. این استقبال به حدی بود که همه خیابان ها پر شده بود و به اصطلاح جای سوزن انداختن نبود. من به عنوان یک لرستانی تبار استقبال مردم را در روز گذشته بی سابقه دیدم.

عبدالوند در واکنش به شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر استقبال کم از روحانی در شهرستان ها اضافه کرد: کسانی که این شایعات را مطرح کرده اند یا اصلا لرستان را روز 24 اردیبهشت ندیده اند و یا به صورت ناشیانه ای قصد تخریب حریف را دارند که البته به جایی نمی رسد. من به نمایندگی از مردم لرستان به جرات می گویم که لرستان باز هم آمادگی این را دارد که پرشور تر از دیروز به استقبال روحانی برود. نتیجه این شور و شعف مردم را هم روز جمعه پای صندوق های رای خواهیم دید.